flag Судова влада України

Стара версія сайту | Лист вебмайстру

14 вересня 2017 року ВРП розпочне розгляд матеріалів кандидатів на посади суддів Верховного Суду

07 вересня 2017, 09:17

14 вересня 2017 року Вища рада правосуддя розпочне розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення на посади суддів Верховного Суду.

14–25 вересня 2017 відбудеться засідання Вищої ради правосуддя, під час якого буде розглянуто матеріали щодо внесення подання Президентові України про призначення на посади суддів Касаційного господарського, Касаційного кримінального, Касаційного цивільного та Касаційного адміністративного судів у складі Верховного Суду.

Нагадаємо, що Вища рада правосуддя отримала від Вищої кваліфікаційної комісії суддів України рекомендації щодо призначення на посади суддів 120 переможців конкурсу до нового Верховного Суду.

Відповідно до Конституції України, законів України «Про Вищу раду правосуддя» та «Про судоустрій і статус суддів» Вища рада правосуддя розглядає рекомендації та ухвалює рішення щодо внесення Президентові України подання про призначення судді на посаду.

За результатами розгляду рекомендацій ВРП може ухвалити рішення про внесення подання Президентові України про призначення на посаду судді або про відмову у внесенні подання Президентові України про призначення на посаду судді.

Рада може відмовити у внесенні Президентові України подання про призначення на посаду судді виключно з підстав порушення визначеного законом порядку призначення на посаду судді або наявності обґрунтованого сумніву щодо відповідності кандидата критерію доброчесності чи професійної етики або інших обставин, які можуть негативно вплинути на суспільну довіру до судової влади у зв’язку з таким призначенням.

Призначення на посаду судді здійснюється Президентом України за поданням Вищої ради правосуддя.

Перебіг засідань, на яких будуть розглядатися кандидатури на посади суддів Верховного Суду, транслюватиметься через Youtube-канал ВРП у режимі реального часу.

Прес-центр судової влади України

http://court.gov.ua/press/news/373754

 

ПРОЕКТ

Порядок денний

засідання Вищої ради правосуддя

14–25 вересня 2017 року

 

Розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення суддів на посади:

 

14 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

1.      

Краснова

Єгора Володимировича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

2.      

Жукова

Сергія Вікторовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

3.      

Погребняка

Володимира Яковлевича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

4.      

Мамалуя

Олександра Олексійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

5.      

Мацедонської

Вікторії Едуардівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

6.      

Золотнікова

Олександра Сергійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

7.      

Гімона

Миколи Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

8.      

Анцупової

Тетяни Олександрівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

9.      

Антонюк

Наталії Олегівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

 

10.  

Стороженка

Сергія Олександровича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

11.  

Яковлєвої

Світлани Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

12.  

Огурецького

Василя Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

13.  

Стрільчука

Віктора Андрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

 

14.  

Гудими

Дмитра Анатолійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

15.  

Мартєва

Сергія Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

16.  

Пророка

Віктора Васильовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

15 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

17.  

Вронської

Ганни Олександрівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

18.  

Рогач

Лариси Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

 

19.  

Катеринчук

Лілії Йосипівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

20.  

Пєскова

В’ячеслава Геннадійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

21.  

Бучик

Анни Юріївни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

22.  

Данилевич

Надії Андріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

23.  

Смоковича

Михайла Івановича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

24.  

Прокопенка

Олександра Борисовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

25.  

Лобойка

Леоніда Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

26.  

Остапука

Віктора Івановича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

27.  

Білик

Наталії Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

28.  

Мазура

Миколи Вікторовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

29.  

Штелик

Світлани Павлівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

30.  

Лесько

Алли Олексіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

31.  

Усика

Григорія Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

32.  

Гулька

Бориса Івановича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

18 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

33.  

Чумака

Юрія Яковича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

34.  

Данішевської

Валентини Іванівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

35.  

Міщенка

Івана Сергійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

36.  

Булгакової

Ірини Валеріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

37.  

Ханової

Раїси Федорівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

38.  

Васильєвої

Ірини Анатоліївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

39.  

Гриціва

Михайла Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

40.  

Князєва

Всеволода Сергійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

41.  

Макаровець

Алли Миколаївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

42.  

Марчук

Наталії Олегівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

43.  

Яновської

Олександри Григорівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

44.  

Марчука

Олександра Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

45.  

Антоненко

Наталії Олександрівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

46.  

Черняк

Юлії Валеріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

 

47.  

Олійник

Алли Сергіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

48.  

Кузнєцова

Віктора Олексійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

 

19 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

49.  

Ткача

Ігоря Васильовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

50.  

Мачульського

Григорія Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

 

51.  

Селіваненка

Володимира Павловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

52.  

Кушніра

Ігоря Віталійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

53.  

Бившевої

Людмили Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

54.  

Стрелець

Тетяни Геннадіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

55.  

Пасічник

Світлани Сергіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

56.  

Юрченко

Валентини Петрівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

57.  

Короля

Володимира Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

58.  

Голубицького

Станіслава Савелійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

59.  

Щепоткіної

Валентини Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

60.  

Британчука

Володимира Васильовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

61.  

Карпенко

Світлани Олексіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

 

62.  

Білоконь

Олени Валеріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

63.  

Лященко

Наталії Павлівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

64.  

Хопти

Сергія Федоровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

20 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

65.  

Ткаченко

Ніни Григорівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

66.  

Львова

Богдана Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

 

67.  

Баранця

Олександра Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

68.  

Дроботової

Тетяни Борисівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

69.  

Шипуліної

Тетяни Михайлівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

70.  

Коваленко

Наталії Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

71.  

Олендера

Ігоря Ярославовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

72.  

Гончарової

Ірини Анатоліївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

73.  

Ємця

Олександра Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

74.  

Лагнюка

Миколи Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

75.  

Франтовської

Тетяни Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

76.  

Кравченка

Станіслава Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

77.  

Ткачука

Олега Степановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

78.  

Сімоненко

Валентини Миколаївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

79.  

Журавель

Валентини Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

80.  

Синельникова

Євгена Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков Є.В.)

 

 

21 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

81.  

Сухового

Валерія Григоровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

82.  

Студенця

Володимира Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

83.  

Матюхіна

Володимира Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

84.  

Стратієнко

Людмили Василівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

85.  

Білоуса

Олега Валерійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

86.  

Хохуляка

В’ячеслава Віссаріоновича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

87.  

Шарапи

Василя Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

88.  

Мороз

Лариси Леонтіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

89.  

Наставного

Вячеслава Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

 

90.  

Слинька

Сергія Станіславовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

 

91.  

Стефанів

Надії Степанівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

92.  

Шевченко

Тетяни Валентинівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

93.  

Ступак

Ольги В’ячеславівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

94.  

Висоцької

Валентини Степанівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

95.  

Погрібного

Сергія Олексійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

96.  

Фаловської

Ірини Миколаївни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

22 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

97.  

Кібенко

Олени Рувімівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

98.  

Білоуса

Володимира Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

 

99.  

Бакуліної

Світлани Віталіївни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

100.                         

Берднік

Інни Станіславівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

101.                         

Берназюка

Яна Олександровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

102.                         

Стародуба

Олександра Павловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

103.                         

Саприкіної

Ірини Валентинівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

104.                         

Бевзенка

Володимира Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

105.                         

Григор’євої

Ірини Вікторівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

106.                         

Маринича

В’ячеслава Карповича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

107.                         

Могильного

Олега Павловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

108.                         

Матієк

Тетяни Василівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

109.                         

Курило

Валентини Панасівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

 

110.                         

Крата

Василя Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

111.                         

Коротуна

Вадима Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

112.                         

Луспеника

Дмитра Дмитровича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

 

25 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

113.                         

Пількова

Костянтина Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

114.                         

Уркевича

Віталія Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

115.                         

Желтобрюх

Ірини Леонтіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

116.                         

Кравчука

Володимира Миколайовича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

117.                         

Бущенка

Аркадія Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

 

 

118.                         

Кишакевича

Льва Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

119.                         

Червинської

Марини Євгенівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

 

120.                         

Ситнік

Олени Миколаївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

 

14 вересня 2017 року Вища рада правосуддя розпочне розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення на посади суддів Верховного Суду.

14–25 вересня 2017 відбудеться засідання Вищої ради правосуддя, під час якого буде розглянуто матеріали щодо внесення подання Президентові України про призначення на посади суддів Касаційного господарського, Касаційного кримінального, Касаційного цивільного та Касаційного адміністративного судів у складі Верховного Суду.

Нагадаємо, що Вища рада правосуддя отримала від Вищої кваліфікаційної комісії суддів України рекомендації щодо призначення на посади суддів 120 переможців конкурсу до нового Верховного Суду.

Відповідно до Конституції України, законів України «Про Вищу раду правосуддя» та «Про судоустрій і статус суддів» Вища рада правосуддя розглядає рекомендації та ухвалює рішення щодо внесення Президентові України подання про призначення судді на посаду.

За результатами розгляду рекомендацій ВРП може ухвалити рішення про внесення подання Президентові України про призначення на посаду судді або про відмову у внесенні подання Президентові України про призначення на посаду судді.

Рада може відмовити у внесенні Президентові України подання про призначення на посаду судді виключно з підстав порушення визначеного законом порядку призначення на посаду судді або наявності обґрунтованого сумніву щодо відповідності кандидата критерію доброчесності чи професійної етики або інших обставин, які можуть негативно вплинути на суспільну довіру до судової влади у зв’язку з таким призначенням.

Призначення на посаду судді здійснюється Президентом України за поданням Вищої ради правосуддя.

Перебіг засідань, на яких будуть розглядатися кандидатури на посади суддів Верховного Суду, транслюватиметься через Youtube-канал ВРП у режимі реального часу.

Прес-центр судової влади України

http://court.gov.ua/press/news/373754

 

ПРОЕКТ

Порядок денний

засідання Вищої ради правосуддя

14–25 вересня 2017 року

 

Розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення суддів на посади:

 

14 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

1.      

Краснова

Єгора Володимировича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

2.      

Жукова

Сергія Вікторовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

3.      

Погребняка

Володимира Яковлевича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

4.      

Мамалуя

Олександра Олексійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

5.      

Мацедонської

Вікторії Едуардівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

6.      

Золотнікова

Олександра Сергійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

7.      

Гімона

Миколи Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

8.      

Анцупової

Тетяни Олександрівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

9.      

Антонюк

Наталії Олегівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

 

10.  

Стороженка

Сергія Олександровича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

11.  

Яковлєвої

Світлани Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

12.  

Огурецького

Василя Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

13.  

Стрільчука

Віктора Андрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

 

14.  

Гудими

Дмитра Анатолійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

15.  

Мартєва

Сергія Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

16.  

Пророка

Віктора Васильовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

15 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

17.  

Вронської

Ганни Олександрівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

18.  

Рогач

Лариси Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

 

19.  

Катеринчук

Лілії Йосипівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

20.  

Пєскова

В’ячеслава Геннадійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

21.  

Бучик

Анни Юріївни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

22.  

Данилевич

Надії Андріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

23.  

Смоковича

Михайла Івановича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

24.  

Прокопенка

Олександра Борисовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

25.  

Лобойка

Леоніда Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

26.  

Остапука

Віктора Івановича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

27.  

Білик

Наталії Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

28.  

Мазура

Миколи Вікторовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

29.  

Штелик

Світлани Павлівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

30.  

Лесько

Алли Олексіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

31.  

Усика

Григорія Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

32.  

Гулька

Бориса Івановича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

18 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

33.  

Чумака

Юрія Яковича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

34.  

Данішевської

Валентини Іванівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

35.  

Міщенка

Івана Сергійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

36.  

Булгакової

Ірини Валеріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

37.  

Ханової

Раїси Федорівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

38.  

Васильєвої

Ірини Анатоліївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

39.  

Гриціва

Михайла Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

40.  

Князєва

Всеволода Сергійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

41.  

Макаровець

Алли Миколаївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

42.  

Марчук

Наталії Олегівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

43.  

Яновської

Олександри Григорівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

44.  

Марчука

Олександра Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

45.  

Антоненко

Наталії Олександрівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

46.  

Черняк

Юлії Валеріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

 

47.  

Олійник

Алли Сергіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

48.  

Кузнєцова

Віктора Олексійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

 

19 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

49.  

Ткача

Ігоря Васильовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

50.  

Мачульського

Григорія Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

 

51.  

Селіваненка

Володимира Павловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

52.  

Кушніра

Ігоря Віталійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

53.  

Бившевої

Людмили Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

54.  

Стрелець

Тетяни Геннадіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

55.  

Пасічник

Світлани Сергіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

56.  

Юрченко

Валентини Петрівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

57.  

Короля

Володимира Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

58.  

Голубицького

Станіслава Савелійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

59.  

Щепоткіної

Валентини Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

60.  

Британчука

Володимира Васильовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

61.  

Карпенко

Світлани Олексіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

 

62.  

Білоконь

Олени Валеріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

63.  

Лященко

Наталії Павлівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

64.  

Хопти

Сергія Федоровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

20 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

65.  

Ткаченко

Ніни Григорівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

66.  

Львова

Богдана Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

 

67.  

Баранця

Олександра Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

68.  

Дроботової

Тетяни Борисівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

69.  

Шипуліної

Тетяни Михайлівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

70.  

Коваленко

Наталії Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

71.  

Олендера

Ігоря Ярославовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

72.  

Гончарової

Ірини Анатоліївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

73.  

Ємця

Олександра Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

74.  

Лагнюка

Миколи Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

75.  

Франтовської

Тетяни Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

76.  

Кравченка

Станіслава Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

77.  

Ткачука

Олега Степановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

78.  

Сімоненко

Валентини Миколаївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

79.  

Журавель

Валентини Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

80.  

Синельникова

Євгена Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков Є.В.)

 

 

21 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

81.  

Сухового

Валерія Григоровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

82.  

Студенця

Володимира Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

83.  

Матюхіна

Володимира Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

84.  

Стратієнко

Людмили Василівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

85.  

Білоуса

Олега Валерійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

86.  

Хохуляка

В’ячеслава Віссаріоновича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

87.  

Шарапи

Василя Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

88.  

Мороз

Лариси Леонтіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

89.  

Наставного

Вячеслава Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

 

90.  

Слинька

Сергія Станіславовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

 

91.  

Стефанів

Надії Степанівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

92.  

Шевченко

Тетяни Валентинівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

93.  

Ступак

Ольги В’ячеславівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

94.  

Висоцької

Валентини Степанівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

95.  

Погрібного

Сергія Олексійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

96.  

Фаловської

Ірини Миколаївни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

22 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

97.  

Кібенко

Олени Рувімівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

98.  

Білоуса

Володимира Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

 

99.  

Бакуліної

Світлани Віталіївни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

100.                         

Берднік

Інни Станіславівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

101.                         

Берназюка

Яна Олександровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

102.                         

Стародуба

Олександра Павловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

103.                         

Саприкіної

Ірини Валентинівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

104.                         

Бевзенка

Володимира Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

105.                         

Григор’євої

Ірини Вікторівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

106.                         

Маринича

В’ячеслава Карповича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

107.                         

Могильного

Олега Павловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

108.                         

Матієк

Тетяни Василівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

109.                         

Курило

Валентини Панасівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

 

110.                         

Крата

Василя Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

111.                         

Коротуна

Вадима Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

112.                         

Луспеника

Дмитра Дмитровича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

 

25 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

113.                         

Пількова

Костянтина Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

114.                         

Уркевича

Віталія Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

115.                         

Желтобрюх

Ірини Леонтіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

116.                         

Кравчука

Володимира Миколайовича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

117.                         

Бущенка

Аркадія Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

 

 

118.                         

Кишакевича

Льва Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

119.                         

Червинської

Марини Євгенівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

 

120.                         

Ситнік

Олени Миколаївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

 

14 вересня 2017 року Вища рада правосуддя розпочне розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення на посади суддів Верховного Суду.

14–25 вересня 2017 відбудеться засідання Вищої ради правосуддя, під час якого буде розглянуто матеріали щодо внесення подання Президентові України про призначення на посади суддів Касаційного господарського, Касаційного кримінального, Касаційного цивільного та Касаційного адміністративного судів у складі Верховного Суду.

Нагадаємо, що Вища рада правосуддя отримала від Вищої кваліфікаційної комісії суддів України рекомендації щодо призначення на посади суддів 120 переможців конкурсу до нового Верховного Суду.

Відповідно до Конституції України, законів України «Про Вищу раду правосуддя» та «Про судоустрій і статус суддів» Вища рада правосуддя розглядає рекомендації та ухвалює рішення щодо внесення Президентові України подання про призначення судді на посаду.

За результатами розгляду рекомендацій ВРП може ухвалити рішення про внесення подання Президентові України про призначення на посаду судді або про відмову у внесенні подання Президентові України про призначення на посаду судді.

Рада може відмовити у внесенні Президентові України подання про призначення на посаду судді виключно з підстав порушення визначеного законом порядку призначення на посаду судді або наявності обґрунтованого сумніву щодо відповідності кандидата критерію доброчесності чи професійної етики або інших обставин, які можуть негативно вплинути на суспільну довіру до судової влади у зв’язку з таким призначенням.

Призначення на посаду судді здійснюється Президентом України за поданням Вищої ради правосуддя.

Перебіг засідань, на яких будуть розглядатися кандидатури на посади суддів Верховного Суду, транслюватиметься через Youtube-канал ВРП у режимі реального часу.

Прес-центр судової влади України

http://court.gov.ua/press/news/373754

 

ПРОЕКТ

Порядок денний

засідання Вищої ради правосуддя

14–25 вересня 2017 року

 

Розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення суддів на посади:

 

14 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

1.      

Краснова

Єгора Володимировича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

2.      

Жукова

Сергія Вікторовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

3.      

Погребняка

Володимира Яковлевича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

4.      

Мамалуя

Олександра Олексійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

5.      

Мацедонської

Вікторії Едуардівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

6.      

Золотнікова

Олександра Сергійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

7.      

Гімона

Миколи Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

8.      

Анцупової

Тетяни Олександрівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

9.      

Антонюк

Наталії Олегівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

 

10.  

Стороженка

Сергія Олександровича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

11.  

Яковлєвої

Світлани Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

12.  

Огурецького

Василя Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

13.  

Стрільчука

Віктора Андрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

 

14.  

Гудими

Дмитра Анатолійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

15.  

Мартєва

Сергія Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

16.  

Пророка

Віктора Васильовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

15 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

17.  

Вронської

Ганни Олександрівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

18.  

Рогач

Лариси Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

 

19.  

Катеринчук

Лілії Йосипівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

20.  

Пєскова

В’ячеслава Геннадійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

21.  

Бучик

Анни Юріївни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

22.  

Данилевич

Надії Андріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

23.  

Смоковича

Михайла Івановича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

24.  

Прокопенка

Олександра Борисовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

25.  

Лобойка

Леоніда Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

26.  

Остапука

Віктора Івановича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

27.  

Білик

Наталії Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

28.  

Мазура

Миколи Вікторовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

29.  

Штелик

Світлани Павлівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

30.  

Лесько

Алли Олексіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

31.  

Усика

Григорія Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

32.  

Гулька

Бориса Івановича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

18 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

33.  

Чумака

Юрія Яковича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

34.  

Данішевської

Валентини Іванівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

35.  

Міщенка

Івана Сергійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

36.  

Булгакової

Ірини Валеріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

37.  

Ханової

Раїси Федорівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

38.  

Васильєвої

Ірини Анатоліївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

39.  

Гриціва

Михайла Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

40.  

Князєва

Всеволода Сергійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

41.  

Макаровець

Алли Миколаївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

42.  

Марчук

Наталії Олегівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

43.  

Яновської

Олександри Григорівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

44.  

Марчука

Олександра Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

45.  

Антоненко

Наталії Олександрівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

46.  

Черняк

Юлії Валеріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

 

47.  

Олійник

Алли Сергіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

48.  

Кузнєцова

Віктора Олексійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

 

19 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

49.  

Ткача

Ігоря Васильовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

50.  

Мачульського

Григорія Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

 

51.  

Селіваненка

Володимира Павловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

52.  

Кушніра

Ігоря Віталійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

53.  

Бившевої

Людмили Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

54.  

Стрелець

Тетяни Геннадіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

55.  

Пасічник

Світлани Сергіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

56.  

Юрченко

Валентини Петрівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

57.  

Короля

Володимира Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

58.  

Голубицького

Станіслава Савелійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

59.  

Щепоткіної

Валентини Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

60.  

Британчука

Володимира Васильовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

61.  

Карпенко

Світлани Олексіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

 

62.  

Білоконь

Олени Валеріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

63.  

Лященко

Наталії Павлівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

64.  

Хопти

Сергія Федоровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

20 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

65.  

Ткаченко

Ніни Григорівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

66.  

Львова

Богдана Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

 

67.  

Баранця

Олександра Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

68.  

Дроботової

Тетяни Борисівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

69.  

Шипуліної

Тетяни Михайлівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

70.  

Коваленко

Наталії Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

71.  

Олендера

Ігоря Ярославовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

72.  

Гончарової

Ірини Анатоліївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

73.  

Ємця

Олександра Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

74.  

Лагнюка

Миколи Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

75.  

Франтовської

Тетяни Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

76.  

Кравченка

Станіслава Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

77.  

Ткачука

Олега Степановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

78.  

Сімоненко

Валентини Миколаївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

79.  

Журавель

Валентини Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

80.  

Синельникова

Євгена Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков Є.В.)

 

 

21 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

81.  

Сухового

Валерія Григоровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

82.  

Студенця

Володимира Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

83.  

Матюхіна

Володимира Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

84.  

Стратієнко

Людмили Василівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

85.  

Білоуса

Олега Валерійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

86.  

Хохуляка

В’ячеслава Віссаріоновича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

87.  

Шарапи

Василя Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

88.  

Мороз

Лариси Леонтіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

89.  

Наставного

Вячеслава Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

 

90.  

Слинька

Сергія Станіславовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

 

91.  

Стефанів

Надії Степанівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

92.  

Шевченко

Тетяни Валентинівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

93.  

Ступак

Ольги В’ячеславівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

94.  

Висоцької

Валентини Степанівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

95.  

Погрібного

Сергія Олексійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

96.  

Фаловської

Ірини Миколаївни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

22 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

97.  

Кібенко

Олени Рувімівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

98.  

Білоуса

Володимира Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

 

99.  

Бакуліної

Світлани Віталіївни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

100.                         

Берднік

Інни Станіславівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

101.                         

Берназюка

Яна Олександровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

102.                         

Стародуба

Олександра Павловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

103.                         

Саприкіної

Ірини Валентинівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

104.                         

Бевзенка

Володимира Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

105.                         

Григор’євої

Ірини Вікторівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

106.                         

Маринича

В’ячеслава Карповича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

107.                         

Могильного

Олега Павловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

108.                         

Матієк

Тетяни Василівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

109.                         

Курило

Валентини Панасівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

 

110.                         

Крата

Василя Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

111.                         

Коротуна

Вадима Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

112.                         

Луспеника

Дмитра Дмитровича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

 

25 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

113.                         

Пількова

Костянтина Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

114.                         

Уркевича

Віталія Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

115.                         

Желтобрюх

Ірини Леонтіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

116.                         

Кравчука

Володимира Миколайовича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

117.                         

Бущенка

Аркадія Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

 

 

118.                         

Кишакевича

Льва Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

119.                         

Червинської

Марини Євгенівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

 

120.                         

Ситнік

Олени Миколаївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

 

14 вересня 2017 року Вища рада правосуддя розпочне розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення на посади суддів Верховного Суду.

14–25 вересня 2017 відбудеться засідання Вищої ради правосуддя, під час якого буде розглянуто матеріали щодо внесення подання Президентові України про призначення на посади суддів Касаційного господарського, Касаційного кримінального, Касаційного цивільного та Касаційного адміністративного судів у складі Верховного Суду.

Нагадаємо, що Вища рада правосуддя отримала від Вищої кваліфікаційної комісії суддів України рекомендації щодо призначення на посади суддів 120 переможців конкурсу до нового Верховного Суду.

Відповідно до Конституції України, законів України «Про Вищу раду правосуддя» та «Про судоустрій і статус суддів» Вища рада правосуддя розглядає рекомендації та ухвалює рішення щодо внесення Президентові України подання про призначення судді на посаду.

За результатами розгляду рекомендацій ВРП може ухвалити рішення про внесення подання Президентові України про призначення на посаду судді або про відмову у внесенні подання Президентові України про призначення на посаду судді.

Рада може відмовити у внесенні Президентові України подання про призначення на посаду судді виключно з підстав порушення визначеного законом порядку призначення на посаду судді або наявності обґрунтованого сумніву щодо відповідності кандидата критерію доброчесності чи професійної етики або інших обставин, які можуть негативно вплинути на суспільну довіру до судової влади у зв’язку з таким призначенням.

Призначення на посаду судді здійснюється Президентом України за поданням Вищої ради правосуддя.

Перебіг засідань, на яких будуть розглядатися кандидатури на посади суддів Верховного Суду, транслюватиметься через Youtube-канал ВРП у режимі реального часу.

Прес-центр судової влади України

http://court.gov.ua/press/news/373754

 

ПРОЕКТ

Порядок денний

засідання Вищої ради правосуддя

14–25 вересня 2017 року

 

Розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення суддів на посади:

 

14 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

1.      

Краснова

Єгора Володимировича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

2.      

Жукова

Сергія Вікторовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

3.      

Погребняка

Володимира Яковлевича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

4.      

Мамалуя

Олександра Олексійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

5.      

Мацедонської

Вікторії Едуардівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

6.      

Золотнікова

Олександра Сергійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

7.      

Гімона

Миколи Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

8.      

Анцупової

Тетяни Олександрівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

9.      

Антонюк

Наталії Олегівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

 

10.  

Стороженка

Сергія Олександровича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

11.  

Яковлєвої

Світлани Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

12.  

Огурецького

Василя Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

13.  

Стрільчука

Віктора Андрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

 

14.  

Гудими

Дмитра Анатолійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

15.  

Мартєва

Сергія Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

16.  

Пророка

Віктора Васильовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

15 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

17.  

Вронської

Ганни Олександрівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

18.  

Рогач

Лариси Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

 

19.  

Катеринчук

Лілії Йосипівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

20.  

Пєскова

В’ячеслава Геннадійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

21.  

Бучик

Анни Юріївни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

22.  

Данилевич

Надії Андріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

23.  

Смоковича

Михайла Івановича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

24.  

Прокопенка

Олександра Борисовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

25.  

Лобойка

Леоніда Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

26.  

Остапука

Віктора Івановича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

27.  

Білик

Наталії Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

28.  

Мазура

Миколи Вікторовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

29.  

Штелик

Світлани Павлівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

30.  

Лесько

Алли Олексіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

31.  

Усика

Григорія Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

32.  

Гулька

Бориса Івановича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

18 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

33.  

Чумака

Юрія Яковича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

34.  

Данішевської

Валентини Іванівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

35.  

Міщенка

Івана Сергійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

36.  

Булгакової

Ірини Валеріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

37.  

Ханової

Раїси Федорівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

38.  

Васильєвої

Ірини Анатоліївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

39.  

Гриціва

Михайла Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

40.  

Князєва

Всеволода Сергійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

41.  

Макаровець

Алли Миколаївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

42.  

Марчук

Наталії Олегівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

43.  

Яновської

Олександри Григорівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

44.  

Марчука

Олександра Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

45.  

Антоненко

Наталії Олександрівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

46.  

Черняк

Юлії Валеріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

 

47.  

Олійник

Алли Сергіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

48.  

Кузнєцова

Віктора Олексійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

 

19 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

49.  

Ткача

Ігоря Васильовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

50.  

Мачульського

Григорія Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

 

51.  

Селіваненка

Володимира Павловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

52.  

Кушніра

Ігоря Віталійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

53.  

Бившевої

Людмили Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

54.  

Стрелець

Тетяни Геннадіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

55.  

Пасічник

Світлани Сергіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

56.  

Юрченко

Валентини Петрівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

57.  

Короля

Володимира Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

58.  

Голубицького

Станіслава Савелійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

59.  

Щепоткіної

Валентини Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

60.  

Британчука

Володимира Васильовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

61.  

Карпенко

Світлани Олексіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

 

62.  

Білоконь

Олени Валеріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

63.  

Лященко

Наталії Павлівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

64.  

Хопти

Сергія Федоровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

20 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

65.  

Ткаченко

Ніни Григорівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

66.  

Львова

Богдана Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

 

67.  

Баранця

Олександра Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

68.  

Дроботової

Тетяни Борисівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

69.  

Шипуліної

Тетяни Михайлівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

70.  

Коваленко

Наталії Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

71.  

Олендера

Ігоря Ярославовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

72.  

Гончарової

Ірини Анатоліївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

73.  

Ємця

Олександра Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

74.  

Лагнюка

Миколи Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

75.  

Франтовської

Тетяни Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

76.  

Кравченка

Станіслава Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

77.  

Ткачука

Олега Степановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

78.  

Сімоненко

Валентини Миколаївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

79.  

Журавель

Валентини Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

80.  

Синельникова

Євгена Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков Є.В.)

 

 

21 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

81.  

Сухового

Валерія Григоровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

82.  

Студенця

Володимира Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

83.  

Матюхіна

Володимира Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

84.  

Стратієнко

Людмили Василівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

85.  

Білоуса

Олега Валерійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

86.  

Хохуляка

В’ячеслава Віссаріоновича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

87.  

Шарапи

Василя Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

88.  

Мороз

Лариси Леонтіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

89.  

Наставного

Вячеслава Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

 

90.  

Слинька

Сергія Станіславовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

 

91.  

Стефанів

Надії Степанівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

92.  

Шевченко

Тетяни Валентинівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

93.  

Ступак

Ольги В’ячеславівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

94.  

Висоцької

Валентини Степанівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

95.  

Погрібного

Сергія Олексійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

96.  

Фаловської

Ірини Миколаївни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

22 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

97.  

Кібенко

Олени Рувімівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

98.  

Білоуса

Володимира Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

 

99.  

Бакуліної

Світлани Віталіївни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

100.                         

Берднік

Інни Станіславівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

101.                         

Берназюка

Яна Олександровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

102.                         

Стародуба

Олександра Павловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

103.                         

Саприкіної

Ірини Валентинівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

104.                         

Бевзенка

Володимира Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

105.                         

Григор’євої

Ірини Вікторівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

106.                         

Маринича

В’ячеслава Карповича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

107.                         

Могильного

Олега Павловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

108.                         

Матієк

Тетяни Василівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

109.                         

Курило

Валентини Панасівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

 

110.                         

Крата

Василя Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

111.                         

Коротуна

Вадима Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

112.                         

Луспеника

Дмитра Дмитровича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

 

25 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

113.                         

Пількова

Костянтина Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

114.                         

Уркевича

Віталія Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

115.                         

Желтобрюх

Ірини Леонтіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

116.                         

Кравчука

Володимира Миколайовича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

117.                         

Бущенка

Аркадія Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

 

 

118.                         

Кишакевича

Льва Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

119.                         

Червинської

Марини Євгенівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

 

120.                         

Ситнік

Олени Миколаївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

 

14 вересня 2017 року Вища рада правосуддя розпочне розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення на посади суддів Верховного Суду.

14–25 вересня 2017 відбудеться засідання Вищої ради правосуддя, під час якого буде розглянуто матеріали щодо внесення подання Президентові України про призначення на посади суддів Касаційного господарського, Касаційного кримінального, Касаційного цивільного та Касаційного адміністративного судів у складі Верховного Суду.

Нагадаємо, що Вища рада правосуддя отримала від Вищої кваліфікаційної комісії суддів України рекомендації щодо призначення на посади суддів 120 переможців конкурсу до нового Верховного Суду.

Відповідно до Конституції України, законів України «Про Вищу раду правосуддя» та «Про судоустрій і статус суддів» Вища рада правосуддя розглядає рекомендації та ухвалює рішення щодо внесення Президентові України подання про призначення судді на посаду.

За результатами розгляду рекомендацій ВРП може ухвалити рішення про внесення подання Президентові України про призначення на посаду судді або про відмову у внесенні подання Президентові України про призначення на посаду судді.

Рада може відмовити у внесенні Президентові України подання про призначення на посаду судді виключно з підстав порушення визначеного законом порядку призначення на посаду судді або наявності обґрунтованого сумніву щодо відповідності кандидата критерію доброчесності чи професійної етики або інших обставин, які можуть негативно вплинути на суспільну довіру до судової влади у зв’язку з таким призначенням.

Призначення на посаду судді здійснюється Президентом України за поданням Вищої ради правосуддя.

Перебіг засідань, на яких будуть розглядатися кандидатури на посади суддів Верховного Суду, транслюватиметься через Youtube-канал ВРП у режимі реального часу.

Прес-центр судової влади України

http://court.gov.ua/press/news/373754

 

ПРОЕКТ

Порядок денний

засідання Вищої ради правосуддя

14–25 вересня 2017 року

 

Розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення суддів на посади:

 

14 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

1.      

Краснова

Єгора Володимировича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

2.      

Жукова

Сергія Вікторовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

3.      

Погребняка

Володимира Яковлевича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

4.      

Мамалуя

Олександра Олексійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

5.      

Мацедонської

Вікторії Едуардівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

6.      

Золотнікова

Олександра Сергійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

7.      

Гімона

Миколи Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

8.      

Анцупової

Тетяни Олександрівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

9.      

Антонюк

Наталії Олегівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

 

10.  

Стороженка

Сергія Олександровича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

11.  

Яковлєвої

Світлани Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

12.  

Огурецького

Василя Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

13.  

Стрільчука

Віктора Андрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

 

14.  

Гудими

Дмитра Анатолійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

15.  

Мартєва

Сергія Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

16.  

Пророка

Віктора Васильовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

15 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

17.  

Вронської

Ганни Олександрівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

18.  

Рогач

Лариси Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

 

19.  

Катеринчук

Лілії Йосипівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

20.  

Пєскова

В’ячеслава Геннадійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

21.  

Бучик

Анни Юріївни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

22.  

Данилевич

Надії Андріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

23.  

Смоковича

Михайла Івановича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

24.  

Прокопенка

Олександра Борисовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

25.  

Лобойка

Леоніда Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

26.  

Остапука

Віктора Івановича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

27.  

Білик

Наталії Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

28.  

Мазура

Миколи Вікторовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

29.  

Штелик

Світлани Павлівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

30.  

Лесько

Алли Олексіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

31.  

Усика

Григорія Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

32.  

Гулька

Бориса Івановича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

18 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

33.  

Чумака

Юрія Яковича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

34.  

Данішевської

Валентини Іванівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

35.  

Міщенка

Івана Сергійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

36.  

Булгакової

Ірини Валеріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

37.  

Ханової

Раїси Федорівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

38.  

Васильєвої

Ірини Анатоліївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

39.  

Гриціва

Михайла Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

40.  

Князєва

Всеволода Сергійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

41.  

Макаровець

Алли Миколаївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

42.  

Марчук

Наталії Олегівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

43.  

Яновської

Олександри Григорівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

44.  

Марчука

Олександра Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

45.  

Антоненко

Наталії Олександрівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

46.  

Черняк

Юлії Валеріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

 

47.  

Олійник

Алли Сергіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

48.  

Кузнєцова

Віктора Олексійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

 

19 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

49.  

Ткача

Ігоря Васильовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

50.  

Мачульського

Григорія Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

 

51.  

Селіваненка

Володимира Павловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

52.  

Кушніра

Ігоря Віталійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

53.  

Бившевої

Людмили Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

54.  

Стрелець

Тетяни Геннадіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

55.  

Пасічник

Світлани Сергіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

56.  

Юрченко

Валентини Петрівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

57.  

Короля

Володимира Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

58.  

Голубицького

Станіслава Савелійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

59.  

Щепоткіної

Валентини Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

60.  

Британчука

Володимира Васильовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

61.  

Карпенко

Світлани Олексіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

 

62.  

Білоконь

Олени Валеріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

63.  

Лященко

Наталії Павлівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

64.  

Хопти

Сергія Федоровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

20 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

65.  

Ткаченко

Ніни Григорівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

66.  

Львова

Богдана Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

 

67.  

Баранця

Олександра Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

68.  

Дроботової

Тетяни Борисівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

69.  

Шипуліної

Тетяни Михайлівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

70.  

Коваленко

Наталії Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

71.  

Олендера

Ігоря Ярославовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

72.  

Гончарової

Ірини Анатоліївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

73.  

Ємця

Олександра Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

74.  

Лагнюка

Миколи Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

75.  

Франтовської

Тетяни Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

76.  

Кравченка

Станіслава Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

77.  

Ткачука

Олега Степановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

78.  

Сімоненко

Валентини Миколаївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

79.  

Журавель

Валентини Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

80.  

Синельникова

Євгена Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков Є.В.)

 

 

21 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

81.  

Сухового

Валерія Григоровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

82.  

Студенця

Володимира Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

83.  

Матюхіна

Володимира Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

84.  

Стратієнко

Людмили Василівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

85.  

Білоуса

Олега Валерійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

86.  

Хохуляка

В’ячеслава Віссаріоновича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

87.  

Шарапи

Василя Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

88.  

Мороз

Лариси Леонтіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

89.  

Наставного

Вячеслава Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

 

90.  

Слинька

Сергія Станіславовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

 

91.  

Стефанів

Надії Степанівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

92.  

Шевченко

Тетяни Валентинівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

93.  

Ступак

Ольги В’ячеславівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

94.  

Висоцької

Валентини Степанівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

95.  

Погрібного

Сергія Олексійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

96.  

Фаловської

Ірини Миколаївни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

22 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

97.  

Кібенко

Олени Рувімівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

98.  

Білоуса

Володимира Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

 

99.  

Бакуліної

Світлани Віталіївни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

100.                         

Берднік

Інни Станіславівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

101.                         

Берназюка

Яна Олександровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

102.                         

Стародуба

Олександра Павловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

103.                         

Саприкіної

Ірини Валентинівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

104.                         

Бевзенка

Володимира Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

105.                         

Григор’євої

Ірини Вікторівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

106.                         

Маринича

В’ячеслава Карповича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

107.                         

Могильного

Олега Павловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

108.                         

Матієк

Тетяни Василівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

109.                         

Курило

Валентини Панасівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

 

110.                         

Крата

Василя Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

111.                         

Коротуна

Вадима Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

112.                         

Луспеника

Дмитра Дмитровича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

 

25 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

113.                         

Пількова

Костянтина Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

114.                         

Уркевича

Віталія Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

115.                         

Желтобрюх

Ірини Леонтіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

116.                         

Кравчука

Володимира Миколайовича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

117.                         

Бущенка

Аркадія Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

 

 

118.                         

Кишакевича

Льва Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

119.                         

Червинської

Марини Євгенівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

 

120.                         

Ситнік

Олени Миколаївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

 

14 вересня 2017 року Вища рада правосуддя розпочне розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення на посади суддів Верховного Суду.

14–25 вересня 2017 відбудеться засідання Вищої ради правосуддя, під час якого буде розглянуто матеріали щодо внесення подання Президентові України про призначення на посади суддів Касаційного господарського, Касаційного кримінального, Касаційного цивільного та Касаційного адміністративного судів у складі Верховного Суду.

Нагадаємо, що Вища рада правосуддя отримала від Вищої кваліфікаційної комісії суддів України рекомендації щодо призначення на посади суддів 120 переможців конкурсу до нового Верховного Суду.

Відповідно до Конституції України, законів України «Про Вищу раду правосуддя» та «Про судоустрій і статус суддів» Вища рада правосуддя розглядає рекомендації та ухвалює рішення щодо внесення Президентові України подання про призначення судді на посаду.

За результатами розгляду рекомендацій ВРП може ухвалити рішення про внесення подання Президентові України про призначення на посаду судді або про відмову у внесенні подання Президентові України про призначення на посаду судді.

Рада може відмовити у внесенні Президентові України подання про призначення на посаду судді виключно з підстав порушення визначеного законом порядку призначення на посаду судді або наявності обґрунтованого сумніву щодо відповідності кандидата критерію доброчесності чи професійної етики або інших обставин, які можуть негативно вплинути на суспільну довіру до судової влади у зв’язку з таким призначенням.

Призначення на посаду судді здійснюється Президентом України за поданням Вищої ради правосуддя.

Перебіг засідань, на яких будуть розглядатися кандидатури на посади суддів Верховного Суду, транслюватиметься через Youtube-канал ВРП у режимі реального часу.

Прес-центр судової влади України

http://court.gov.ua/press/news/373754

 

ПРОЕКТ

Порядок денний

засідання Вищої ради правосуддя

14–25 вересня 2017 року

 

Розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення суддів на посади:

 

14 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

1.      

Краснова

Єгора Володимировича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

2.      

Жукова

Сергія Вікторовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

3.      

Погребняка

Володимира Яковлевича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

4.      

Мамалуя

Олександра Олексійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

5.      

Мацедонської

Вікторії Едуардівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

6.      

Золотнікова

Олександра Сергійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

7.      

Гімона

Миколи Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

8.      

Анцупової

Тетяни Олександрівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

9.      

Антонюк

Наталії Олегівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

 

10.  

Стороженка

Сергія Олександровича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

11.  

Яковлєвої

Світлани Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

12.  

Огурецького

Василя Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

13.  

Стрільчука

Віктора Андрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

 

14.  

Гудими

Дмитра Анатолійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

15.  

Мартєва

Сергія Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

16.  

Пророка

Віктора Васильовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

15 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

17.  

Вронської

Ганни Олександрівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

18.  

Рогач

Лариси Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

 

19.  

Катеринчук

Лілії Йосипівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

20.  

Пєскова

В’ячеслава Геннадійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

21.  

Бучик

Анни Юріївни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

22.  

Данилевич

Надії Андріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

23.  

Смоковича

Михайла Івановича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

24.  

Прокопенка

Олександра Борисовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

25.  

Лобойка

Леоніда Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

26.  

Остапука

Віктора Івановича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

27.  

Білик

Наталії Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

28.  

Мазура

Миколи Вікторовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

29.  

Штелик

Світлани Павлівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

30.  

Лесько

Алли Олексіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

31.  

Усика

Григорія Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

32.  

Гулька

Бориса Івановича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

18 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

33.  

Чумака

Юрія Яковича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

34.  

Данішевської

Валентини Іванівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

35.  

Міщенка

Івана Сергійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

36.  

Булгакової

Ірини Валеріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

37.  

Ханової

Раїси Федорівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

38.  

Васильєвої

Ірини Анатоліївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

39.  

Гриціва

Михайла Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

40.  

Князєва

Всеволода Сергійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

41.  

Макаровець

Алли Миколаївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

42.  

Марчук

Наталії Олегівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

43.  

Яновської

Олександри Григорівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

44.  

Марчука

Олександра Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

45.  

Антоненко

Наталії Олександрівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

46.  

Черняк

Юлії Валеріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

 

47.  

Олійник

Алли Сергіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

48.  

Кузнєцова

Віктора Олексійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

 

19 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

49.  

Ткача

Ігоря Васильовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

50.  

Мачульського

Григорія Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

 

51.  

Селіваненка

Володимира Павловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

52.  

Кушніра

Ігоря Віталійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

53.  

Бившевої

Людмили Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

54.  

Стрелець

Тетяни Геннадіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

55.  

Пасічник

Світлани Сергіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

56.  

Юрченко

Валентини Петрівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

57.  

Короля

Володимира Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

58.  

Голубицького

Станіслава Савелійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

59.  

Щепоткіної

Валентини Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

60.  

Британчука

Володимира Васильовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

61.  

Карпенко

Світлани Олексіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

 

62.  

Білоконь

Олени Валеріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

63.  

Лященко

Наталії Павлівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

64.  

Хопти

Сергія Федоровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

20 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

65.  

Ткаченко

Ніни Григорівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

66.  

Львова

Богдана Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

 

67.  

Баранця

Олександра Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

68.  

Дроботової

Тетяни Борисівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

69.  

Шипуліної

Тетяни Михайлівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

70.  

Коваленко

Наталії Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

71.  

Олендера

Ігоря Ярославовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

72.  

Гончарової

Ірини Анатоліївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

73.  

Ємця

Олександра Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

74.  

Лагнюка

Миколи Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

75.  

Франтовської

Тетяни Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

76.  

Кравченка

Станіслава Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

77.  

Ткачука

Олега Степановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

78.  

Сімоненко

Валентини Миколаївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

79.  

Журавель

Валентини Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

80.  

Синельникова

Євгена Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков Є.В.)

 

 

21 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

81.  

Сухового

Валерія Григоровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

82.  

Студенця

Володимира Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

83.  

Матюхіна

Володимира Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

84.  

Стратієнко

Людмили Василівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

85.  

Білоуса

Олега Валерійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

86.  

Хохуляка

В’ячеслава Віссаріоновича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

87.  

Шарапи

Василя Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

88.  

Мороз

Лариси Леонтіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

89.  

Наставного

Вячеслава Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

 

90.  

Слинька

Сергія Станіславовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

 

91.  

Стефанів

Надії Степанівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

92.  

Шевченко

Тетяни Валентинівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

93.  

Ступак

Ольги В’ячеславівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

94.  

Висоцької

Валентини Степанівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

95.  

Погрібного

Сергія Олексійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

96.  

Фаловської

Ірини Миколаївни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

22 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

97.  

Кібенко

Олени Рувімівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

98.  

Білоуса

Володимира Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

 

99.  

Бакуліної

Світлани Віталіївни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

100.                         

Берднік

Інни Станіславівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

101.                         

Берназюка

Яна Олександровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

102.                         

Стародуба

Олександра Павловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

103.                         

Саприкіної

Ірини Валентинівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

104.                         

Бевзенка

Володимира Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

105.                         

Григор’євої

Ірини Вікторівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

106.                         

Маринича

В’ячеслава Карповича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

107.                         

Могильного

Олега Павловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

108.                         

Матієк

Тетяни Василівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

109.                         

Курило

Валентини Панасівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

 

110.                         

Крата

Василя Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

111.                         

Коротуна

Вадима Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

112.                         

Луспеника

Дмитра Дмитровича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

 

25 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

113.                         

Пількова

Костянтина Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

114.                         

Уркевича

Віталія Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

115.                         

Желтобрюх

Ірини Леонтіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

116.                         

Кравчука

Володимира Миколайовича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

117.                         

Бущенка

Аркадія Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

 

 

118.                         

Кишакевича

Льва Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

119.                         

Червинської

Марини Євгенівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

 

120.                         

Ситнік

Олени Миколаївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

 

14 вересня 2017 року Вища рада правосуддя розпочне розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення на посади суддів Верховного Суду.

14–25 вересня 2017 відбудеться засідання Вищої ради правосуддя, під час якого буде розглянуто матеріали щодо внесення подання Президентові України про призначення на посади суддів Касаційного господарського, Касаційного кримінального, Касаційного цивільного та Касаційного адміністративного судів у складі Верховного Суду.

Нагадаємо, що Вища рада правосуддя отримала від Вищої кваліфікаційної комісії суддів України рекомендації щодо призначення на посади суддів 120 переможців конкурсу до нового Верховного Суду.

Відповідно до Конституції України, законів України «Про Вищу раду правосуддя» та «Про судоустрій і статус суддів» Вища рада правосуддя розглядає рекомендації та ухвалює рішення щодо внесення Президентові України подання про призначення судді на посаду.

За результатами розгляду рекомендацій ВРП може ухвалити рішення про внесення подання Президентові України про призначення на посаду судді або про відмову у внесенні подання Президентові України про призначення на посаду судді.

Рада може відмовити у внесенні Президентові України подання про призначення на посаду судді виключно з підстав порушення визначеного законом порядку призначення на посаду судді або наявності обґрунтованого сумніву щодо відповідності кандидата критерію доброчесності чи професійної етики або інших обставин, які можуть негативно вплинути на суспільну довіру до судової влади у зв’язку з таким призначенням.

Призначення на посаду судді здійснюється Президентом України за поданням Вищої ради правосуддя.

Перебіг засідань, на яких будуть розглядатися кандидатури на посади суддів Верховного Суду, транслюватиметься через Youtube-канал ВРП у режимі реального часу.

Прес-центр судової влади України

http://court.gov.ua/press/news/373754

 

ПРОЕКТ

Порядок денний

засідання Вищої ради правосуддя

14–25 вересня 2017 року

 

Розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення суддів на посади:

 

14 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

1.      

Краснова

Єгора Володимировича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

2.      

Жукова

Сергія Вікторовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

3.      

Погребняка

Володимира Яковлевича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

4.      

Мамалуя

Олександра Олексійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

5.      

Мацедонської

Вікторії Едуардівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

6.      

Золотнікова

Олександра Сергійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

7.      

Гімона

Миколи Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

8.      

Анцупової

Тетяни Олександрівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

9.      

Антонюк

Наталії Олегівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

 

10.  

Стороженка

Сергія Олександровича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

11.  

Яковлєвої

Світлани Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

12.  

Огурецького

Василя Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

13.  

Стрільчука

Віктора Андрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

 

14.  

Гудими

Дмитра Анатолійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

15.  

Мартєва

Сергія Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

16.  

Пророка

Віктора Васильовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

15 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

17.  

Вронської

Ганни Олександрівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

18.  

Рогач

Лариси Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

 

19.  

Катеринчук

Лілії Йосипівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

20.  

Пєскова

В’ячеслава Геннадійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

21.  

Бучик

Анни Юріївни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

22.  

Данилевич

Надії Андріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

23.  

Смоковича

Михайла Івановича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

24.  

Прокопенка

Олександра Борисовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

25.  

Лобойка

Леоніда Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

26.  

Остапука

Віктора Івановича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

27.  

Білик

Наталії Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

28.  

Мазура

Миколи Вікторовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

29.  

Штелик

Світлани Павлівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

30.  

Лесько

Алли Олексіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

31.  

Усика

Григорія Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

32.  

Гулька

Бориса Івановича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

18 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

33.  

Чумака

Юрія Яковича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

34.  

Данішевської

Валентини Іванівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

35.  

Міщенка

Івана Сергійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

36.  

Булгакової

Ірини Валеріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

37.  

Ханової

Раїси Федорівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

38.  

Васильєвої

Ірини Анатоліївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

39.  

Гриціва

Михайла Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

40.  

Князєва

Всеволода Сергійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

41.  

Макаровець

Алли Миколаївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

42.  

Марчук

Наталії Олегівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

43.  

Яновської

Олександри Григорівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

44.  

Марчука

Олександра Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

45.  

Антоненко

Наталії Олександрівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

46.  

Черняк

Юлії Валеріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

 

47.  

Олійник

Алли Сергіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

48.  

Кузнєцова

Віктора Олексійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

 

19 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

49.  

Ткача

Ігоря Васильовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

50.  

Мачульського

Григорія Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

 

51.  

Селіваненка

Володимира Павловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

52.  

Кушніра

Ігоря Віталійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

53.  

Бившевої

Людмили Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

54.  

Стрелець

Тетяни Геннадіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

55.  

Пасічник

Світлани Сергіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

56.  

Юрченко

Валентини Петрівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

57.  

Короля

Володимира Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

58.  

Голубицького

Станіслава Савелійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

59.  

Щепоткіної

Валентини Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

60.  

Британчука

Володимира Васильовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

61.  

Карпенко

Світлани Олексіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

 

62.  

Білоконь

Олени Валеріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

63.  

Лященко

Наталії Павлівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

64.  

Хопти

Сергія Федоровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

20 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

65.  

Ткаченко

Ніни Григорівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

66.  

Львова

Богдана Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

 

67.  

Баранця

Олександра Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

68.  

Дроботової

Тетяни Борисівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

69.  

Шипуліної

Тетяни Михайлівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

70.  

Коваленко

Наталії Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

71.  

Олендера

Ігоря Ярославовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

72.  

Гончарової

Ірини Анатоліївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

73.  

Ємця

Олександра Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

74.  

Лагнюка

Миколи Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

75.  

Франтовської

Тетяни Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

76.  

Кравченка

Станіслава Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

77.  

Ткачука

Олега Степановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

78.  

Сімоненко

Валентини Миколаївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

79.  

Журавель

Валентини Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

80.  

Синельникова

Євгена Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков Є.В.)

 

 

21 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

81.  

Сухового

Валерія Григоровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

82.  

Студенця

Володимира Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

83.  

Матюхіна

Володимира Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

84.  

Стратієнко

Людмили Василівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

85.  

Білоуса

Олега Валерійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

86.  

Хохуляка

В’ячеслава Віссаріоновича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

87.  

Шарапи

Василя Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

88.  

Мороз

Лариси Леонтіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

89.  

Наставного

Вячеслава Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

 

90.  

Слинька

Сергія Станіславовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

 

91.  

Стефанів

Надії Степанівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

92.  

Шевченко

Тетяни Валентинівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

93.  

Ступак

Ольги В’ячеславівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

94.  

Висоцької

Валентини Степанівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

95.  

Погрібного

Сергія Олексійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

96.  

Фаловської

Ірини Миколаївни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

22 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

97.  

Кібенко

Олени Рувімівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

98.  

Білоуса

Володимира Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

 

99.  

Бакуліної

Світлани Віталіївни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

100.                         

Берднік

Інни Станіславівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

101.                         

Берназюка

Яна Олександровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

102.                         

Стародуба

Олександра Павловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

103.                         

Саприкіної

Ірини Валентинівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

104.                         

Бевзенка

Володимира Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

105.                         

Григор’євої

Ірини Вікторівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

106.                         

Маринича

В’ячеслава Карповича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

107.                         

Могильного

Олега Павловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

108.                         

Матієк

Тетяни Василівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

109.                         

Курило

Валентини Панасівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

 

110.                         

Крата

Василя Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

111.                         

Коротуна

Вадима Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

112.                         

Луспеника

Дмитра Дмитровича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

 

25 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

113.                         

Пількова

Костянтина Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

114.                         

Уркевича

Віталія Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

115.                         

Желтобрюх

Ірини Леонтіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

116.                         

Кравчука

Володимира Миколайовича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

117.                         

Бущенка

Аркадія Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

 

 

118.                         

Кишакевича

Льва Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

119.                         

Червинської

Марини Євгенівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

 

120.                         

Ситнік

Олени Миколаївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

 

14 вересня 2017 року Вища рада правосуддя розпочне розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення на посади суддів Верховного Суду.

14–25 вересня 2017 відбудеться засідання Вищої ради правосуддя, під час якого буде розглянуто матеріали щодо внесення подання Президентові України про призначення на посади суддів Касаційного господарського, Касаційного кримінального, Касаційного цивільного та Касаційного адміністративного судів у складі Верховного Суду.

Нагадаємо, що Вища рада правосуддя отримала від Вищої кваліфікаційної комісії суддів України рекомендації щодо призначення на посади суддів 120 переможців конкурсу до нового Верховного Суду.

Відповідно до Конституції України, законів України «Про Вищу раду правосуддя» та «Про судоустрій і статус суддів» Вища рада правосуддя розглядає рекомендації та ухвалює рішення щодо внесення Президентові України подання про призначення судді на посаду.

За результатами розгляду рекомендацій ВРП може ухвалити рішення про внесення подання Президентові України про призначення на посаду судді або про відмову у внесенні подання Президентові України про призначення на посаду судді.

Рада може відмовити у внесенні Президентові України подання про призначення на посаду судді виключно з підстав порушення визначеного законом порядку призначення на посаду судді або наявності обґрунтованого сумніву щодо відповідності кандидата критерію доброчесності чи професійної етики або інших обставин, які можуть негативно вплинути на суспільну довіру до судової влади у зв’язку з таким призначенням.

Призначення на посаду судді здійснюється Президентом України за поданням Вищої ради правосуддя.

Перебіг засідань, на яких будуть розглядатися кандидатури на посади суддів Верховного Суду, транслюватиметься через Youtube-канал ВРП у режимі реального часу.

Прес-центр судової влади України

http://court.gov.ua/press/news/373754

 

ПРОЕКТ

Порядок денний

засідання Вищої ради правосуддя

14–25 вересня 2017 року

 

Розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення суддів на посади:

 

14 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

1.      

Краснова

Єгора Володимировича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

2.      

Жукова

Сергія Вікторовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

3.      

Погребняка

Володимира Яковлевича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

4.      

Мамалуя

Олександра Олексійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

5.      

Мацедонської

Вікторії Едуардівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

6.      

Золотнікова

Олександра Сергійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

7.      

Гімона

Миколи Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

8.      

Анцупової

Тетяни Олександрівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

9.      

Антонюк

Наталії Олегівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

 

10.  

Стороженка

Сергія Олександровича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

11.  

Яковлєвої

Світлани Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

12.  

Огурецького

Василя Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

13.  

Стрільчука

Віктора Андрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

 

14.  

Гудими

Дмитра Анатолійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

15.  

Мартєва

Сергія Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

16.  

Пророка

Віктора Васильовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

15 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

17.  

Вронської

Ганни Олександрівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

18.  

Рогач

Лариси Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

 

19.  

Катеринчук

Лілії Йосипівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

20.  

Пєскова

В’ячеслава Геннадійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

21.  

Бучик

Анни Юріївни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

22.  

Данилевич

Надії Андріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

23.  

Смоковича

Михайла Івановича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

24.  

Прокопенка

Олександра Борисовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

25.  

Лобойка

Леоніда Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

26.  

Остапука

Віктора Івановича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

27.  

Білик

Наталії Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

28.  

Мазура

Миколи Вікторовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

29.  

Штелик

Світлани Павлівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

30.  

Лесько

Алли Олексіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

31.  

Усика

Григорія Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

32.  

Гулька

Бориса Івановича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

18 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

33.  

Чумака

Юрія Яковича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

34.  

Данішевської

Валентини Іванівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

35.  

Міщенка

Івана Сергійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

36.  

Булгакової

Ірини Валеріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

37.  

Ханової

Раїси Федорівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

38.  

Васильєвої

Ірини Анатоліївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

39.  

Гриціва

Михайла Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

40.  

Князєва

Всеволода Сергійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

41.  

Макаровець

Алли Миколаївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

42.  

Марчук

Наталії Олегівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

43.  

Яновської

Олександри Григорівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

44.  

Марчука

Олександра Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

45.  

Антоненко

Наталії Олександрівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

46.  

Черняк

Юлії Валеріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

 

47.  

Олійник

Алли Сергіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

48.  

Кузнєцова

Віктора Олексійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

 

19 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

49.  

Ткача

Ігоря Васильовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

50.  

Мачульського

Григорія Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

 

51.  

Селіваненка

Володимира Павловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

52.  

Кушніра

Ігоря Віталійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

53.  

Бившевої

Людмили Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

54.  

Стрелець

Тетяни Геннадіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

55.  

Пасічник

Світлани Сергіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

56.  

Юрченко

Валентини Петрівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

57.  

Короля

Володимира Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

58.  

Голубицького

Станіслава Савелійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

59.  

Щепоткіної

Валентини Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

60.  

Британчука

Володимира Васильовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

61.  

Карпенко

Світлани Олексіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

 

62.  

Білоконь

Олени Валеріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

63.  

Лященко

Наталії Павлівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

64.  

Хопти

Сергія Федоровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

20 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

65.  

Ткаченко

Ніни Григорівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

66.  

Львова

Богдана Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

 

67.  

Баранця

Олександра Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

68.  

Дроботової

Тетяни Борисівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

69.  

Шипуліної

Тетяни Михайлівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

70.  

Коваленко

Наталії Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

71.  

Олендера

Ігоря Ярославовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

72.  

Гончарової

Ірини Анатоліївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

73.  

Ємця

Олександра Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

74.  

Лагнюка

Миколи Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

75.  

Франтовської

Тетяни Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

76.  

Кравченка

Станіслава Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

77.  

Ткачука

Олега Степановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

78.  

Сімоненко

Валентини Миколаївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

79.  

Журавель

Валентини Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

80.  

Синельникова

Євгена Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков Є.В.)

 

 

21 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

81.  

Сухового

Валерія Григоровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

82.  

Студенця

Володимира Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

83.  

Матюхіна

Володимира Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

84.  

Стратієнко

Людмили Василівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

85.  

Білоуса

Олега Валерійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

86.  

Хохуляка

В’ячеслава Віссаріоновича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

87.  

Шарапи

Василя Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

88.  

Мороз

Лариси Леонтіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

89.  

Наставного

Вячеслава Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

 

90.  

Слинька

Сергія Станіславовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

 

91.  

Стефанів

Надії Степанівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

92.  

Шевченко

Тетяни Валентинівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

93.  

Ступак

Ольги В’ячеславівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

94.  

Висоцької

Валентини Степанівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

95.  

Погрібного

Сергія Олексійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

96.  

Фаловської

Ірини Миколаївни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

22 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

97.  

Кібенко

Олени Рувімівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

98.  

Білоуса

Володимира Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

 

99.  

Бакуліної

Світлани Віталіївни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

100.                         

Берднік

Інни Станіславівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

101.                         

Берназюка

Яна Олександровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

102.                         

Стародуба

Олександра Павловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

103.                         

Саприкіної

Ірини Валентинівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

104.                         

Бевзенка

Володимира Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

105.                         

Григор’євої

Ірини Вікторівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

106.                         

Маринича

В’ячеслава Карповича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

107.                         

Могильного

Олега Павловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

108.                         

Матієк

Тетяни Василівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

109.                         

Курило

Валентини Панасівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

 

110.                         

Крата

Василя Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

111.                         

Коротуна

Вадима Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

112.                         

Луспеника

Дмитра Дмитровича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

 

25 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

113.                         

Пількова

Костянтина Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

114.                         

Уркевича

Віталія Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

115.                         

Желтобрюх

Ірини Леонтіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

116.                         

Кравчука

Володимира Миколайовича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

117.                         

Бущенка

Аркадія Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

 

 

118.                         

Кишакевича

Льва Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

119.                         

Червинської

Марини Євгенівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

 

120.                         

Ситнік

Олени Миколаївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

 

14 вересня 2017 року Вища рада правосуддя розпочне розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення на посади суддів Верховного Суду.

14–25 вересня 2017 відбудеться засідання Вищої ради правосуддя, під час якого буде розглянуто матеріали щодо внесення подання Президентові України про призначення на посади суддів Касаційного господарського, Касаційного кримінального, Касаційного цивільного та Касаційного адміністративного судів у складі Верховного Суду.

Нагадаємо, що Вища рада правосуддя отримала від Вищої кваліфікаційної комісії суддів України рекомендації щодо призначення на посади суддів 120 переможців конкурсу до нового Верховного Суду.

Відповідно до Конституції України, законів України «Про Вищу раду правосуддя» та «Про судоустрій і статус суддів» Вища рада правосуддя розглядає рекомендації та ухвалює рішення щодо внесення Президентові України подання про призначення судді на посаду.

За результатами розгляду рекомендацій ВРП може ухвалити рішення про внесення подання Президентові України про призначення на посаду судді або про відмову у внесенні подання Президентові України про призначення на посаду судді.

Рада може відмовити у внесенні Президентові України подання про призначення на посаду судді виключно з підстав порушення визначеного законом порядку призначення на посаду судді або наявності обґрунтованого сумніву щодо відповідності кандидата критерію доброчесності чи професійної етики або інших обставин, які можуть негативно вплинути на суспільну довіру до судової влади у зв’язку з таким призначенням.

Призначення на посаду судді здійснюється Президентом України за поданням Вищої ради правосуддя.

Перебіг засідань, на яких будуть розглядатися кандидатури на посади суддів Верховного Суду, транслюватиметься через Youtube-канал ВРП у режимі реального часу.

Прес-центр судової влади України

http://court.gov.ua/press/news/373754

 

ПРОЕКТ

Порядок денний

засідання Вищої ради правосуддя

14–25 вересня 2017 року

 

Розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення суддів на посади:

 

14 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

1.      

Краснова

Єгора Володимировича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

2.      

Жукова

Сергія Вікторовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

3.      

Погребняка

Володимира Яковлевича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

4.      

Мамалуя

Олександра Олексійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

5.      

Мацедонської

Вікторії Едуардівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

6.      

Золотнікова

Олександра Сергійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

7.      

Гімона

Миколи Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

8.      

Анцупової

Тетяни Олександрівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

9.      

Антонюк

Наталії Олегівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

 

10.  

Стороженка

Сергія Олександровича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

11.  

Яковлєвої

Світлани Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

12.  

Огурецького

Василя Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

13.  

Стрільчука

Віктора Андрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

 

14.  

Гудими

Дмитра Анатолійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

15.  

Мартєва

Сергія Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

16.  

Пророка

Віктора Васильовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

15 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

17.  

Вронської

Ганни Олександрівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

18.  

Рогач

Лариси Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

 

19.  

Катеринчук

Лілії Йосипівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

20.  

Пєскова

В’ячеслава Геннадійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

21.  

Бучик

Анни Юріївни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

22.  

Данилевич

Надії Андріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

23.  

Смоковича

Михайла Івановича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

24.  

Прокопенка

Олександра Борисовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

25.  

Лобойка

Леоніда Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

26.  

Остапука

Віктора Івановича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

27.  

Білик

Наталії Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

28.  

Мазура

Миколи Вікторовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

29.  

Штелик

Світлани Павлівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

30.  

Лесько

Алли Олексіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

31.  

Усика

Григорія Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

32.  

Гулька

Бориса Івановича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

18 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

33.  

Чумака

Юрія Яковича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

34.  

Данішевської

Валентини Іванівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

35.  

Міщенка

Івана Сергійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

36.  

Булгакової

Ірини Валеріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

37.  

Ханової

Раїси Федорівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

38.  

Васильєвої

Ірини Анатоліївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

39.  

Гриціва

Михайла Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

40.  

Князєва

Всеволода Сергійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

41.  

Макаровець

Алли Миколаївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

42.  

Марчук

Наталії Олегівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

43.  

Яновської

Олександри Григорівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

44.  

Марчука

Олександра Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

45.  

Антоненко

Наталії Олександрівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

46.  

Черняк

Юлії Валеріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

 

47.  

Олійник

Алли Сергіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

48.  

Кузнєцова

Віктора Олексійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

 

19 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

49.  

Ткача

Ігоря Васильовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

50.  

Мачульського

Григорія Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

 

51.  

Селіваненка

Володимира Павловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

52.  

Кушніра

Ігоря Віталійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

53.  

Бившевої

Людмили Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

54.  

Стрелець

Тетяни Геннадіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

55.  

Пасічник

Світлани Сергіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

56.  

Юрченко

Валентини Петрівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

57.  

Короля

Володимира Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

58.  

Голубицького

Станіслава Савелійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

59.  

Щепоткіної

Валентини Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

60.  

Британчука

Володимира Васильовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

61.  

Карпенко

Світлани Олексіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

 

62.  

Білоконь

Олени Валеріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

63.  

Лященко

Наталії Павлівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

64.  

Хопти

Сергія Федоровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

20 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

65.  

Ткаченко

Ніни Григорівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

66.  

Львова

Богдана Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

 

67.  

Баранця

Олександра Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

68.  

Дроботової

Тетяни Борисівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

69.  

Шипуліної

Тетяни Михайлівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

70.  

Коваленко

Наталії Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

71.  

Олендера

Ігоря Ярославовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

72.  

Гончарової

Ірини Анатоліївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

73.  

Ємця

Олександра Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

74.  

Лагнюка

Миколи Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

75.  

Франтовської

Тетяни Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

76.  

Кравченка

Станіслава Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

77.  

Ткачука

Олега Степановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

78.  

Сімоненко

Валентини Миколаївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

79.  

Журавель

Валентини Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

80.  

Синельникова

Євгена Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков Є.В.)

 

 

21 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

81.  

Сухового

Валерія Григоровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

82.  

Студенця

Володимира Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

83.  

Матюхіна

Володимира Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

84.  

Стратієнко

Людмили Василівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

85.  

Білоуса

Олега Валерійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

86.  

Хохуляка

В’ячеслава Віссаріоновича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

87.  

Шарапи

Василя Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

88.  

Мороз

Лариси Леонтіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

89.  

Наставного

Вячеслава Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

 

90.  

Слинька

Сергія Станіславовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

 

91.  

Стефанів

Надії Степанівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

92.  

Шевченко

Тетяни Валентинівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

93.  

Ступак

Ольги В’ячеславівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

94.  

Висоцької

Валентини Степанівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

95.  

Погрібного

Сергія Олексійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

96.  

Фаловської

Ірини Миколаївни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

22 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

97.  

Кібенко

Олени Рувімівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

98.  

Білоуса

Володимира Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

 

99.  

Бакуліної

Світлани Віталіївни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

100.                         

Берднік

Інни Станіславівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

101.                         

Берназюка

Яна Олександровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

102.                         

Стародуба

Олександра Павловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

103.                         

Саприкіної

Ірини Валентинівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

104.                         

Бевзенка

Володимира Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

105.                         

Григор’євої

Ірини Вікторівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

106.                         

Маринича

В’ячеслава Карповича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

107.                         

Могильного

Олега Павловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

108.                         

Матієк

Тетяни Василівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

109.                         

Курило

Валентини Панасівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

 

110.                         

Крата

Василя Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

111.                         

Коротуна

Вадима Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

112.                         

Луспеника

Дмитра Дмитровича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

 

25 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

113.                         

Пількова

Костянтина Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

114.                         

Уркевича

Віталія Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

115.                         

Желтобрюх

Ірини Леонтіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

116.                         

Кравчука

Володимира Миколайовича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

117.                         

Бущенка

Аркадія Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

 

 

118.                         

Кишакевича

Льва Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

119.                         

Червинської

Марини Євгенівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

 

120.                         

Ситнік

Олени Миколаївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

 

14 вересня 2017 року Вища рада правосуддя розпочне розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення на посади суддів Верховного Суду.

14–25 вересня 2017 відбудеться засідання Вищої ради правосуддя, під час якого буде розглянуто матеріали щодо внесення подання Президентові України про призначення на посади суддів Касаційного господарського, Касаційного кримінального, Касаційного цивільного та Касаційного адміністративного судів у складі Верховного Суду.

Нагадаємо, що Вища рада правосуддя отримала від Вищої кваліфікаційної комісії суддів України рекомендації щодо призначення на посади суддів 120 переможців конкурсу до нового Верховного Суду.

Відповідно до Конституції України, законів України «Про Вищу раду правосуддя» та «Про судоустрій і статус суддів» Вища рада правосуддя розглядає рекомендації та ухвалює рішення щодо внесення Президентові України подання про призначення судді на посаду.

За результатами розгляду рекомендацій ВРП може ухвалити рішення про внесення подання Президентові України про призначення на посаду судді або про відмову у внесенні подання Президентові України про призначення на посаду судді.

Рада може відмовити у внесенні Президентові України подання про призначення на посаду судді виключно з підстав порушення визначеного законом порядку призначення на посаду судді або наявності обґрунтованого сумніву щодо відповідності кандидата критерію доброчесності чи професійної етики або інших обставин, які можуть негативно вплинути на суспільну довіру до судової влади у зв’язку з таким призначенням.

Призначення на посаду судді здійснюється Президентом України за поданням Вищої ради правосуддя.

Перебіг засідань, на яких будуть розглядатися кандидатури на посади суддів Верховного Суду, транслюватиметься через Youtube-канал ВРП у режимі реального часу.

Прес-центр судової влади України

http://court.gov.ua/press/news/373754

 

ПРОЕКТ

Порядок денний

засідання Вищої ради правосуддя

14–25 вересня 2017 року

 

Розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення суддів на посади:

 

14 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

1.      

Краснова

Єгора Володимировича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

2.      

Жукова

Сергія Вікторовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

3.      

Погребняка

Володимира Яковлевича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

4.      

Мамалуя

Олександра Олексійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

5.      

Мацедонської

Вікторії Едуардівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

6.      

Золотнікова

Олександра Сергійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

7.      

Гімона

Миколи Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

8.      

Анцупової

Тетяни Олександрівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

9.      

Антонюк

Наталії Олегівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

 

10.  

Стороженка

Сергія Олександровича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

11.  

Яковлєвої

Світлани Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

12.  

Огурецького

Василя Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

13.  

Стрільчука

Віктора Андрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

 

14.  

Гудими

Дмитра Анатолійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

15.  

Мартєва

Сергія Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

16.  

Пророка

Віктора Васильовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

15 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

17.  

Вронської

Ганни Олександрівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

18.  

Рогач

Лариси Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

 

19.  

Катеринчук

Лілії Йосипівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

20.  

Пєскова

В’ячеслава Геннадійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

21.  

Бучик

Анни Юріївни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

22.  

Данилевич

Надії Андріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

23.  

Смоковича

Михайла Івановича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

24.  

Прокопенка

Олександра Борисовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

25.  

Лобойка

Леоніда Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

26.  

Остапука

Віктора Івановича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

27.  

Білик

Наталії Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

28.  

Мазура

Миколи Вікторовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

29.  

Штелик

Світлани Павлівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

30.  

Лесько

Алли Олексіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

31.  

Усика

Григорія Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

32.  

Гулька

Бориса Івановича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

18 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

33.  

Чумака

Юрія Яковича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

34.  

Данішевської

Валентини Іванівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

35.  

Міщенка

Івана Сергійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

36.  

Булгакової

Ірини Валеріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

37.  

Ханової

Раїси Федорівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

38.  

Васильєвої

Ірини Анатоліївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

39.  

Гриціва

Михайла Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

40.  

Князєва

Всеволода Сергійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

41.  

Макаровець

Алли Миколаївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

42.  

Марчук

Наталії Олегівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

43.  

Яновської

Олександри Григорівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

44.  

Марчука

Олександра Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

45.  

Антоненко

Наталії Олександрівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

46.  

Черняк

Юлії Валеріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

 

47.  

Олійник

Алли Сергіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

48.  

Кузнєцова

Віктора Олексійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

 

19 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

49.  

Ткача

Ігоря Васильовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

50.  

Мачульського

Григорія Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

 

51.  

Селіваненка

Володимира Павловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

52.  

Кушніра

Ігоря Віталійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

53.  

Бившевої

Людмили Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

54.  

Стрелець

Тетяни Геннадіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

55.  

Пасічник

Світлани Сергіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

56.  

Юрченко

Валентини Петрівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

57.  

Короля

Володимира Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

58.  

Голубицького

Станіслава Савелійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

59.  

Щепоткіної

Валентини Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

60.  

Британчука

Володимира Васильовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

61.  

Карпенко

Світлани Олексіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

 

62.  

Білоконь

Олени Валеріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

63.  

Лященко

Наталії Павлівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

64.  

Хопти

Сергія Федоровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

20 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

65.  

Ткаченко

Ніни Григорівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

66.  

Львова

Богдана Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

 

67.  

Баранця

Олександра Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

68.  

Дроботової

Тетяни Борисівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

69.  

Шипуліної

Тетяни Михайлівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

70.  

Коваленко

Наталії Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

71.  

Олендера

Ігоря Ярославовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

72.  

Гончарової

Ірини Анатоліївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

73.  

Ємця

Олександра Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

74.  

Лагнюка

Миколи Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

75.  

Франтовської

Тетяни Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

76.  

Кравченка

Станіслава Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

77.  

Ткачука

Олега Степановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

78.  

Сімоненко

Валентини Миколаївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

79.  

Журавель

Валентини Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

80.  

Синельникова

Євгена Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков Є.В.)

 

 

21 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

81.  

Сухового

Валерія Григоровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

82.  

Студенця

Володимира Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

83.  

Матюхіна

Володимира Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

84.  

Стратієнко

Людмили Василівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

85.  

Білоуса

Олега Валерійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

86.  

Хохуляка

В’ячеслава Віссаріоновича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

87.  

Шарапи

Василя Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

88.  

Мороз

Лариси Леонтіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

89.  

Наставного

Вячеслава Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

 

90.  

Слинька

Сергія Станіславовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

 

91.  

Стефанів

Надії Степанівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

92.  

Шевченко

Тетяни Валентинівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

93.  

Ступак

Ольги В’ячеславівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

94.  

Висоцької

Валентини Степанівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

95.  

Погрібного

Сергія Олексійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

96.  

Фаловської

Ірини Миколаївни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

22 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

97.  

Кібенко

Олени Рувімівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

98.  

Білоуса

Володимира Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

 

99.  

Бакуліної

Світлани Віталіївни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

100.                         

Берднік

Інни Станіславівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

101.                         

Берназюка

Яна Олександровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

102.                         

Стародуба

Олександра Павловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

103.                         

Саприкіної

Ірини Валентинівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

104.                         

Бевзенка

Володимира Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

105.                         

Григор’євої

Ірини Вікторівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

106.                         

Маринича

В’ячеслава Карповича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

107.                         

Могильного

Олега Павловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

108.                         

Матієк

Тетяни Василівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

109.                         

Курило

Валентини Панасівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

 

110.                         

Крата

Василя Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

111.                         

Коротуна

Вадима Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

112.                         

Луспеника

Дмитра Дмитровича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

 

25 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

113.                         

Пількова

Костянтина Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

114.                         

Уркевича

Віталія Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

115.                         

Желтобрюх

Ірини Леонтіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

116.                         

Кравчука

Володимира Миколайовича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

117.                         

Бущенка

Аркадія Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

 

 

118.                         

Кишакевича

Льва Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

119.                         

Червинської

Марини Євгенівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

 

120.                         

Ситнік

Олени Миколаївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

 

14 вересня 2017 року Вища рада правосуддя розпочне розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення на посади суддів Верховного Суду.

14–25 вересня 2017 відбудеться засідання Вищої ради правосуддя, під час якого буде розглянуто матеріали щодо внесення подання Президентові України про призначення на посади суддів Касаційного господарського, Касаційного кримінального, Касаційного цивільного та Касаційного адміністративного судів у складі Верховного Суду.

Нагадаємо, що Вища рада правосуддя отримала від Вищої кваліфікаційної комісії суддів України рекомендації щодо призначення на посади суддів 120 переможців конкурсу до нового Верховного Суду.

Відповідно до Конституції України, законів України «Про Вищу раду правосуддя» та «Про судоустрій і статус суддів» Вища рада правосуддя розглядає рекомендації та ухвалює рішення щодо внесення Президентові України подання про призначення судді на посаду.

За результатами розгляду рекомендацій ВРП може ухвалити рішення про внесення подання Президентові України про призначення на посаду судді або про відмову у внесенні подання Президентові України про призначення на посаду судді.

Рада може відмовити у внесенні Президентові України подання про призначення на посаду судді виключно з підстав порушення визначеного законом порядку призначення на посаду судді або наявності обґрунтованого сумніву щодо відповідності кандидата критерію доброчесності чи професійної етики або інших обставин, які можуть негативно вплинути на суспільну довіру до судової влади у зв’язку з таким призначенням.

Призначення на посаду судді здійснюється Президентом України за поданням Вищої ради правосуддя.

Перебіг засідань, на яких будуть розглядатися кандидатури на посади суддів Верховного Суду, транслюватиметься через Youtube-канал ВРП у режимі реального часу.

Прес-центр судової влади України

http://court.gov.ua/press/news/373754

 

ПРОЕКТ

Порядок денний

засідання Вищої ради правосуддя

14–25 вересня 2017 року

 

Розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення суддів на посади:

 

14 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

1.      

Краснова

Єгора Володимировича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

2.      

Жукова

Сергія Вікторовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

3.      

Погребняка

Володимира Яковлевича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

4.      

Мамалуя

Олександра Олексійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

5.      

Мацедонської

Вікторії Едуардівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

6.      

Золотнікова

Олександра Сергійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

7.      

Гімона

Миколи Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

8.      

Анцупової

Тетяни Олександрівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

9.      

Антонюк

Наталії Олегівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

 

10.  

Стороженка

Сергія Олександровича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

11.  

Яковлєвої

Світлани Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

12.  

Огурецького

Василя Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

13.  

Стрільчука

Віктора Андрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

 

14.  

Гудими

Дмитра Анатолійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

15.  

Мартєва

Сергія Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

16.  

Пророка

Віктора Васильовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

15 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

17.  

Вронської

Ганни Олександрівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

18.  

Рогач

Лариси Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

 

19.  

Катеринчук

Лілії Йосипівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

20.  

Пєскова

В’ячеслава Геннадійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

21.  

Бучик

Анни Юріївни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

22.  

Данилевич

Надії Андріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

23.  

Смоковича

Михайла Івановича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

24.  

Прокопенка

Олександра Борисовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

25.  

Лобойка

Леоніда Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

26.  

Остапука

Віктора Івановича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

27.  

Білик

Наталії Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

28.  

Мазура

Миколи Вікторовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

29.  

Штелик

Світлани Павлівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

30.  

Лесько

Алли Олексіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

31.  

Усика

Григорія Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

32.  

Гулька

Бориса Івановича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

18 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

33.  

Чумака

Юрія Яковича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

34.  

Данішевської

Валентини Іванівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

35.  

Міщенка

Івана Сергійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

36.  

Булгакової

Ірини Валеріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

37.  

Ханової

Раїси Федорівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

38.  

Васильєвої

Ірини Анатоліївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

39.  

Гриціва

Михайла Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

40.  

Князєва

Всеволода Сергійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

41.  

Макаровець

Алли Миколаївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

42.  

Марчук

Наталії Олегівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

43.  

Яновської

Олександри Григорівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

44.  

Марчука

Олександра Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

45.  

Антоненко

Наталії Олександрівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

46.  

Черняк

Юлії Валеріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

 

47.  

Олійник

Алли Сергіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

48.  

Кузнєцова

Віктора Олексійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

 

19 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

49.  

Ткача

Ігоря Васильовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

50.  

Мачульського

Григорія Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

 

51.  

Селіваненка

Володимира Павловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

52.  

Кушніра

Ігоря Віталійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

53.  

Бившевої

Людмили Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

54.  

Стрелець

Тетяни Геннадіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

55.  

Пасічник

Світлани Сергіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

56.  

Юрченко

Валентини Петрівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

57.  

Короля

Володимира Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

58.  

Голубицького

Станіслава Савелійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

59.  

Щепоткіної

Валентини Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

60.  

Британчука

Володимира Васильовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

61.  

Карпенко

Світлани Олексіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

 

62.  

Білоконь

Олени Валеріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

63.  

Лященко

Наталії Павлівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

64.  

Хопти

Сергія Федоровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

20 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

65.  

Ткаченко

Ніни Григорівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

66.  

Львова

Богдана Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

 

67.  

Баранця

Олександра Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

68.  

Дроботової

Тетяни Борисівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

69.  

Шипуліної

Тетяни Михайлівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

70.  

Коваленко

Наталії Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

71.  

Олендера

Ігоря Ярославовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

72.  

Гончарової

Ірини Анатоліївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

73.  

Ємця

Олександра Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

74.  

Лагнюка

Миколи Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

75.  

Франтовської

Тетяни Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

76.  

Кравченка

Станіслава Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

77.  

Ткачука

Олега Степановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

78.  

Сімоненко

Валентини Миколаївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

79.  

Журавель

Валентини Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

80.  

Синельникова

Євгена Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков Є.В.)

 

 

21 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

81.  

Сухового

Валерія Григоровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

82.  

Студенця

Володимира Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

83.  

Матюхіна

Володимира Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

84.  

Стратієнко

Людмили Василівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

85.  

Білоуса

Олега Валерійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

86.  

Хохуляка

В’ячеслава Віссаріоновича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

87.  

Шарапи

Василя Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

88.  

Мороз

Лариси Леонтіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

89.  

Наставного

Вячеслава Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

 

90.  

Слинька

Сергія Станіславовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

 

91.  

Стефанів

Надії Степанівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

92.  

Шевченко

Тетяни Валентинівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

93.  

Ступак

Ольги В’ячеславівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

94.  

Висоцької

Валентини Степанівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

95.  

Погрібного

Сергія Олексійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

96.  

Фаловської

Ірини Миколаївни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

22 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

97.  

Кібенко

Олени Рувімівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

98.  

Білоуса

Володимира Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

 

99.  

Бакуліної

Світлани Віталіївни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

100.                         

Берднік

Інни Станіславівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

101.                         

Берназюка

Яна Олександровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

102.                         

Стародуба

Олександра Павловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

103.                         

Саприкіної

Ірини Валентинівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

104.                         

Бевзенка

Володимира Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

105.                         

Григор’євої

Ірини Вікторівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

106.                         

Маринича

В’ячеслава Карповича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

107.                         

Могильного

Олега Павловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

108.                         

Матієк

Тетяни Василівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

109.                         

Курило

Валентини Панасівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

 

110.                         

Крата

Василя Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

111.                         

Коротуна

Вадима Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

112.                         

Луспеника

Дмитра Дмитровича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

 

25 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

113.                         

Пількова

Костянтина Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

114.                         

Уркевича

Віталія Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

115.                         

Желтобрюх

Ірини Леонтіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

116.                         

Кравчука

Володимира Миколайовича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

117.                         

Бущенка

Аркадія Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

 

 

118.                         

Кишакевича

Льва Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

119.                         

Червинської

Марини Євгенівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

 

120.                         

Ситнік

Олени Миколаївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

 

14 вересня 2017 року Вища рада правосуддя розпочне розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення на посади суддів Верховного Суду.

14–25 вересня 2017 відбудеться засідання Вищої ради правосуддя, під час якого буде розглянуто матеріали щодо внесення подання Президентові України про призначення на посади суддів Касаційного господарського, Касаційного кримінального, Касаційного цивільного та Касаційного адміністративного судів у складі Верховного Суду.

Нагадаємо, що Вища рада правосуддя отримала від Вищої кваліфікаційної комісії суддів України рекомендації щодо призначення на посади суддів 120 переможців конкурсу до нового Верховного Суду.

Відповідно до Конституції України, законів України «Про Вищу раду правосуддя» та «Про судоустрій і статус суддів» Вища рада правосуддя розглядає рекомендації та ухвалює рішення щодо внесення Президентові України подання про призначення судді на посаду.

За результатами розгляду рекомендацій ВРП може ухвалити рішення про внесення подання Президентові України про призначення на посаду судді або про відмову у внесенні подання Президентові України про призначення на посаду судді.

Рада може відмовити у внесенні Президентові України подання про призначення на посаду судді виключно з підстав порушення визначеного законом порядку призначення на посаду судді або наявності обґрунтованого сумніву щодо відповідності кандидата критерію доброчесності чи професійної етики або інших обставин, які можуть негативно вплинути на суспільну довіру до судової влади у зв’язку з таким призначенням.

Призначення на посаду судді здійснюється Президентом України за поданням Вищої ради правосуддя.

Перебіг засідань, на яких будуть розглядатися кандидатури на посади суддів Верховного Суду, транслюватиметься через Youtube-канал ВРП у режимі реального часу.

Прес-центр судової влади України

http://court.gov.ua/press/news/373754

 

ПРОЕКТ

Порядок денний

засідання Вищої ради правосуддя

14–25 вересня 2017 року

 

Розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення суддів на посади:

 

14 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

1.      

Краснова

Єгора Володимировича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

2.      

Жукова

Сергія Вікторовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

3.      

Погребняка

Володимира Яковлевича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

4.      

Мамалуя

Олександра Олексійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

5.      

Мацедонської

Вікторії Едуардівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

6.      

Золотнікова

Олександра Сергійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

7.      

Гімона

Миколи Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

8.      

Анцупової

Тетяни Олександрівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

9.      

Антонюк

Наталії Олегівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

 

10.  

Стороженка

Сергія Олександровича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

11.  

Яковлєвої

Світлани Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

12.  

Огурецького

Василя Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

13.  

Стрільчука

Віктора Андрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

 

14.  

Гудими

Дмитра Анатолійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

15.  

Мартєва

Сергія Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

16.  

Пророка

Віктора Васильовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

15 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

17.  

Вронської

Ганни Олександрівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

18.  

Рогач

Лариси Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

 

19.  

Катеринчук

Лілії Йосипівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

20.  

Пєскова

В’ячеслава Геннадійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

21.  

Бучик

Анни Юріївни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

22.  

Данилевич

Надії Андріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

23.  

Смоковича

Михайла Івановича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

24.  

Прокопенка

Олександра Борисовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

25.  

Лобойка

Леоніда Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

26.  

Остапука

Віктора Івановича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

27.  

Білик

Наталії Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

28.  

Мазура

Миколи Вікторовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

29.  

Штелик

Світлани Павлівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

30.  

Лесько

Алли Олексіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

31.  

Усика

Григорія Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

32.  

Гулька

Бориса Івановича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

18 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

33.  

Чумака

Юрія Яковича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

34.  

Данішевської

Валентини Іванівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

35.  

Міщенка

Івана Сергійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

36.  

Булгакової

Ірини Валеріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

37.  

Ханової

Раїси Федорівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

38.  

Васильєвої

Ірини Анатоліївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

39.  

Гриціва

Михайла Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

40.  

Князєва

Всеволода Сергійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

41.  

Макаровець

Алли Миколаївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

42.  

Марчук

Наталії Олегівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

43.  

Яновської

Олександри Григорівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

44.  

Марчука

Олександра Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

45.  

Антоненко

Наталії Олександрівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

46.  

Черняк

Юлії Валеріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

 

47.  

Олійник

Алли Сергіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

48.  

Кузнєцова

Віктора Олексійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

 

19 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

49.  

Ткача

Ігоря Васильовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

50.  

Мачульського

Григорія Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

 

51.  

Селіваненка

Володимира Павловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

52.  

Кушніра

Ігоря Віталійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

53.  

Бившевої

Людмили Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

54.  

Стрелець

Тетяни Геннадіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

55.  

Пасічник

Світлани Сергіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

56.  

Юрченко

Валентини Петрівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

57.  

Короля

Володимира Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

58.  

Голубицького

Станіслава Савелійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

59.  

Щепоткіної

Валентини Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

60.  

Британчука

Володимира Васильовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

61.  

Карпенко

Світлани Олексіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

 

62.  

Білоконь

Олени Валеріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

63.  

Лященко

Наталії Павлівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

64.  

Хопти

Сергія Федоровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

20 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

65.  

Ткаченко

Ніни Григорівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

66.  

Львова

Богдана Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

 

67.  

Баранця

Олександра Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

68.  

Дроботової

Тетяни Борисівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

69.  

Шипуліної

Тетяни Михайлівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

70.  

Коваленко

Наталії Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

71.  

Олендера

Ігоря Ярославовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

72.  

Гончарової

Ірини Анатоліївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

73.  

Ємця

Олександра Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

74.  

Лагнюка

Миколи Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

75.  

Франтовської

Тетяни Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

76.  

Кравченка

Станіслава Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

77.  

Ткачука

Олега Степановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

78.  

Сімоненко

Валентини Миколаївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

79.  

Журавель

Валентини Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

80.  

Синельникова

Євгена Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков Є.В.)

 

 

21 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

81.  

Сухового

Валерія Григоровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

82.  

Студенця

Володимира Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

83.  

Матюхіна

Володимира Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

84.  

Стратієнко

Людмили Василівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

85.  

Білоуса

Олега Валерійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

86.  

Хохуляка

В’ячеслава Віссаріоновича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

87.  

Шарапи

Василя Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

88.  

Мороз

Лариси Леонтіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

89.  

Наставного

Вячеслава Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

 

90.  

Слинька

Сергія Станіславовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

 

91.  

Стефанів

Надії Степанівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

92.  

Шевченко

Тетяни Валентинівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

93.  

Ступак

Ольги В’ячеславівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

94.  

Висоцької

Валентини Степанівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

95.  

Погрібного

Сергія Олексійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

96.  

Фаловської

Ірини Миколаївни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

22 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

97.  

Кібенко

Олени Рувімівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

98.  

Білоуса

Володимира Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

 

99.  

Бакуліної

Світлани Віталіївни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

100.                         

Берднік

Інни Станіславівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

101.                         

Берназюка

Яна Олександровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

102.                         

Стародуба

Олександра Павловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

103.                         

Саприкіної

Ірини Валентинівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

104.                         

Бевзенка

Володимира Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

105.                         

Григор’євої

Ірини Вікторівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

106.                         

Маринича

В’ячеслава Карповича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

107.                         

Могильного

Олега Павловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

108.                         

Матієк

Тетяни Василівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

109.                         

Курило

Валентини Панасівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

 

110.                         

Крата

Василя Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

111.                         

Коротуна

Вадима Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

112.                         

Луспеника

Дмитра Дмитровича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

 

25 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

113.                         

Пількова

Костянтина Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

114.                         

Уркевича

Віталія Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

115.                         

Желтобрюх

Ірини Леонтіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

116.                         

Кравчука

Володимира Миколайовича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

117.                         

Бущенка

Аркадія Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

 

 

118.                         

Кишакевича

Льва Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

119.                         

Червинської

Марини Євгенівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

 

120.                         

Ситнік

Олени Миколаївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

 

14 вересня 2017 року Вища рада правосуддя розпочне розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення на посади суддів Верховного Суду.

14–25 вересня 2017 відбудеться засідання Вищої ради правосуддя, під час якого буде розглянуто матеріали щодо внесення подання Президентові України про призначення на посади суддів Касаційного господарського, Касаційного кримінального, Касаційного цивільного та Касаційного адміністративного судів у складі Верховного Суду.

Нагадаємо, що Вища рада правосуддя отримала від Вищої кваліфікаційної комісії суддів України рекомендації щодо призначення на посади суддів 120 переможців конкурсу до нового Верховного Суду.

Відповідно до Конституції України, законів України «Про Вищу раду правосуддя» та «Про судоустрій і статус суддів» Вища рада правосуддя розглядає рекомендації та ухвалює рішення щодо внесення Президентові України подання про призначення судді на посаду.

За результатами розгляду рекомендацій ВРП може ухвалити рішення про внесення подання Президентові України про призначення на посаду судді або про відмову у внесенні подання Президентові України про призначення на посаду судді.

Рада може відмовити у внесенні Президентові України подання про призначення на посаду судді виключно з підстав порушення визначеного законом порядку призначення на посаду судді або наявності обґрунтованого сумніву щодо відповідності кандидата критерію доброчесності чи професійної етики або інших обставин, які можуть негативно вплинути на суспільну довіру до судової влади у зв’язку з таким призначенням.

Призначення на посаду судді здійснюється Президентом України за поданням Вищої ради правосуддя.

Перебіг засідань, на яких будуть розглядатися кандидатури на посади суддів Верховного Суду, транслюватиметься через Youtube-канал ВРП у режимі реального часу.

Прес-центр судової влади України

http://court.gov.ua/press/news/373754

 

ПРОЕКТ

Порядок денний

засідання Вищої ради правосуддя

14–25 вересня 2017 року

 

Розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення суддів на посади:

 

14 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

1.      

Краснова

Єгора Володимировича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

2.      

Жукова

Сергія Вікторовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

3.      

Погребняка

Володимира Яковлевича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

4.      

Мамалуя

Олександра Олексійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

5.      

Мацедонської

Вікторії Едуардівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

6.      

Золотнікова

Олександра Сергійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

7.      

Гімона

Миколи Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

8.      

Анцупової

Тетяни Олександрівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

9.      

Антонюк

Наталії Олегівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

 

10.  

Стороженка

Сергія Олександровича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

11.  

Яковлєвої

Світлани Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

12.  

Огурецького

Василя Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

13.  

Стрільчука

Віктора Андрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

 

14.  

Гудими

Дмитра Анатолійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

15.  

Мартєва

Сергія Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

16.  

Пророка

Віктора Васильовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

15 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

17.  

Вронської

Ганни Олександрівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

18.  

Рогач

Лариси Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

 

19.  

Катеринчук

Лілії Йосипівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

20.  

Пєскова

В’ячеслава Геннадійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

21.  

Бучик

Анни Юріївни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

22.  

Данилевич

Надії Андріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

23.  

Смоковича

Михайла Івановича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

24.  

Прокопенка

Олександра Борисовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

25.  

Лобойка

Леоніда Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

26.  

Остапука

Віктора Івановича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

27.  

Білик

Наталії Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

28.  

Мазура

Миколи Вікторовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

29.  

Штелик

Світлани Павлівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

30.  

Лесько

Алли Олексіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

31.  

Усика

Григорія Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

32.  

Гулька

Бориса Івановича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

18 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

33.  

Чумака

Юрія Яковича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

34.  

Данішевської

Валентини Іванівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

35.  

Міщенка

Івана Сергійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

36.  

Булгакової

Ірини Валеріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

37.  

Ханової

Раїси Федорівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

38.  

Васильєвої

Ірини Анатоліївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

39.  

Гриціва

Михайла Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

40.  

Князєва

Всеволода Сергійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

41.  

Макаровець

Алли Миколаївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

42.  

Марчук

Наталії Олегівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

43.  

Яновської

Олександри Григорівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

44.  

Марчука

Олександра Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

45.  

Антоненко

Наталії Олександрівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

46.  

Черняк

Юлії Валеріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

 

47.  

Олійник

Алли Сергіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

48.  

Кузнєцова

Віктора Олексійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

 

19 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

49.  

Ткача

Ігоря Васильовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

50.  

Мачульського

Григорія Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

 

51.  

Селіваненка

Володимира Павловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

52.  

Кушніра

Ігоря Віталійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

53.  

Бившевої

Людмили Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

54.  

Стрелець

Тетяни Геннадіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

55.  

Пасічник

Світлани Сергіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

56.  

Юрченко

Валентини Петрівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

57.  

Короля

Володимира Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

58.  

Голубицького

Станіслава Савелійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

59.  

Щепоткіної

Валентини Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

60.  

Британчука

Володимира Васильовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

61.  

Карпенко

Світлани Олексіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

 

62.  

Білоконь

Олени Валеріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

63.  

Лященко

Наталії Павлівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

64.  

Хопти

Сергія Федоровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

20 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

65.  

Ткаченко

Ніни Григорівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

66.  

Львова

Богдана Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

 

67.  

Баранця

Олександра Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

68.  

Дроботової

Тетяни Борисівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

69.  

Шипуліної

Тетяни Михайлівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

70.  

Коваленко

Наталії Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

71.  

Олендера

Ігоря Ярославовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

72.  

Гончарової

Ірини Анатоліївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

73.  

Ємця

Олександра Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

74.  

Лагнюка

Миколи Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

75.  

Франтовської

Тетяни Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

76.  

Кравченка

Станіслава Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

77.  

Ткачука

Олега Степановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

78.  

Сімоненко

Валентини Миколаївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

79.  

Журавель

Валентини Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

80.  

Синельникова

Євгена Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков Є.В.)

 

 

21 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

81.  

Сухового

Валерія Григоровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

82.  

Студенця

Володимира Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

83.  

Матюхіна

Володимира Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

84.  

Стратієнко

Людмили Василівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

85.  

Білоуса

Олега Валерійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

86.  

Хохуляка

В’ячеслава Віссаріоновича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

87.  

Шарапи

Василя Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

88.  

Мороз

Лариси Леонтіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

89.  

Наставного

Вячеслава Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

 

90.  

Слинька

Сергія Станіславовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

 

91.  

Стефанів

Надії Степанівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

92.  

Шевченко

Тетяни Валентинівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

93.  

Ступак

Ольги В’ячеславівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

94.  

Висоцької

Валентини Степанівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

95.  

Погрібного

Сергія Олексійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

96.  

Фаловської

Ірини Миколаївни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

22 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

97.  

Кібенко

Олени Рувімівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

98.  

Білоуса

Володимира Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

 

99.  

Бакуліної

Світлани Віталіївни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

100.                         

Берднік

Інни Станіславівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

101.                         

Берназюка

Яна Олександровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

102.                         

Стародуба

Олександра Павловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

103.                         

Саприкіної

Ірини Валентинівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

104.                         

Бевзенка

Володимира Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

105.                         

Григор’євої

Ірини Вікторівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

106.                         

Маринича

В’ячеслава Карповича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

107.                         

Могильного

Олега Павловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

108.                         

Матієк

Тетяни Василівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

109.                         

Курило

Валентини Панасівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

 

110.                         

Крата

Василя Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

111.                         

Коротуна

Вадима Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

112.                         

Луспеника

Дмитра Дмитровича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

 

25 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

113.                         

Пількова

Костянтина Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

114.                         

Уркевича

Віталія Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

115.                         

Желтобрюх

Ірини Леонтіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

116.                         

Кравчука

Володимира Миколайовича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

117.                         

Бущенка

Аркадія Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

 

 

118.                         

Кишакевича

Льва Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

119.                         

Червинської

Марини Євгенівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

 

120.                         

Ситнік

Олени Миколаївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

 

14 вересня 2017 року Вища рада правосуддя розпочне розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення на посади суддів Верховного Суду.

14–25 вересня 2017 відбудеться засідання Вищої ради правосуддя, під час якого буде розглянуто матеріали щодо внесення подання Президентові України про призначення на посади суддів Касаційного господарського, Касаційного кримінального, Касаційного цивільного та Касаційного адміністративного судів у складі Верховного Суду.

Нагадаємо, що Вища рада правосуддя отримала від Вищої кваліфікаційної комісії суддів України рекомендації щодо призначення на посади суддів 120 переможців конкурсу до нового Верховного Суду.

Відповідно до Конституції України, законів України «Про Вищу раду правосуддя» та «Про судоустрій і статус суддів» Вища рада правосуддя розглядає рекомендації та ухвалює рішення щодо внесення Президентові України подання про призначення судді на посаду.

За результатами розгляду рекомендацій ВРП може ухвалити рішення про внесення подання Президентові України про призначення на посаду судді або про відмову у внесенні подання Президентові України про призначення на посаду судді.

Рада може відмовити у внесенні Президентові України подання про призначення на посаду судді виключно з підстав порушення визначеного законом порядку призначення на посаду судді або наявності обґрунтованого сумніву щодо відповідності кандидата критерію доброчесності чи професійної етики або інших обставин, які можуть негативно вплинути на суспільну довіру до судової влади у зв’язку з таким призначенням.

Призначення на посаду судді здійснюється Президентом України за поданням Вищої ради правосуддя.

Перебіг засідань, на яких будуть розглядатися кандидатури на посади суддів Верховного Суду, транслюватиметься через Youtube-канал ВРП у режимі реального часу.

Прес-центр судової влади України

http://court.gov.ua/press/news/373754

 

ПРОЕКТ

Порядок денний

засідання Вищої ради правосуддя

14–25 вересня 2017 року

 

Розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення суддів на посади:

 

14 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

1.      

Краснова

Єгора Володимировича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

2.      

Жукова

Сергія Вікторовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

3.      

Погребняка

Володимира Яковлевича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

4.      

Мамалуя

Олександра Олексійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

5.      

Мацедонської

Вікторії Едуардівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

6.      

Золотнікова

Олександра Сергійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

7.      

Гімона

Миколи Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

8.      

Анцупової

Тетяни Олександрівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

9.      

Антонюк

Наталії Олегівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

 

10.  

Стороженка

Сергія Олександровича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

11.  

Яковлєвої

Світлани Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

12.  

Огурецького

Василя Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

13.  

Стрільчука

Віктора Андрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

 

14.  

Гудими

Дмитра Анатолійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

15.  

Мартєва

Сергія Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

16.  

Пророка

Віктора Васильовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

15 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

17.  

Вронської

Ганни Олександрівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

18.  

Рогач

Лариси Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

 

19.  

Катеринчук

Лілії Йосипівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

20.  

Пєскова

В’ячеслава Геннадійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

21.  

Бучик

Анни Юріївни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

22.  

Данилевич

Надії Андріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

23.  

Смоковича

Михайла Івановича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

24.  

Прокопенка

Олександра Борисовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

25.  

Лобойка

Леоніда Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

26.  

Остапука

Віктора Івановича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

27.  

Білик

Наталії Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

28.  

Мазура

Миколи Вікторовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

29.  

Штелик

Світлани Павлівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

30.  

Лесько

Алли Олексіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

31.  

Усика

Григорія Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

32.  

Гулька

Бориса Івановича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

18 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

33.  

Чумака

Юрія Яковича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

34.  

Данішевської

Валентини Іванівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

35.  

Міщенка

Івана Сергійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

36.  

Булгакової

Ірини Валеріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

37.  

Ханової

Раїси Федорівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

38.  

Васильєвої

Ірини Анатоліївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

39.  

Гриціва

Михайла Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

40.  

Князєва

Всеволода Сергійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

41.  

Макаровець

Алли Миколаївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

42.  

Марчук

Наталії Олегівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

43.  

Яновської

Олександри Григорівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

44.  

Марчука

Олександра Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

45.  

Антоненко

Наталії Олександрівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

46.  

Черняк

Юлії Валеріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

 

47.  

Олійник

Алли Сергіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

48.  

Кузнєцова

Віктора Олексійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

 

19 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

49.  

Ткача

Ігоря Васильовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

50.  

Мачульського

Григорія Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

 

51.  

Селіваненка

Володимира Павловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

52.  

Кушніра

Ігоря Віталійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

53.  

Бившевої

Людмили Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

54.  

Стрелець

Тетяни Геннадіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

55.  

Пасічник

Світлани Сергіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

56.  

Юрченко

Валентини Петрівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

57.  

Короля

Володимира Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

58.  

Голубицького

Станіслава Савелійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

59.  

Щепоткіної

Валентини Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

60.  

Британчука

Володимира Васильовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

61.  

Карпенко

Світлани Олексіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

 

62.  

Білоконь

Олени Валеріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

63.  

Лященко

Наталії Павлівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

64.  

Хопти

Сергія Федоровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

20 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

65.  

Ткаченко

Ніни Григорівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

66.  

Львова

Богдана Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

 

67.  

Баранця

Олександра Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

68.  

Дроботової

Тетяни Борисівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

69.  

Шипуліної

Тетяни Михайлівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

70.  

Коваленко

Наталії Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

71.  

Олендера

Ігоря Ярославовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

72.  

Гончарової

Ірини Анатоліївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

73.  

Ємця

Олександра Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

74.  

Лагнюка

Миколи Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

75.  

Франтовської

Тетяни Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

76.  

Кравченка

Станіслава Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

77.  

Ткачука

Олега Степановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

78.  

Сімоненко

Валентини Миколаївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

79.  

Журавель

Валентини Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

80.  

Синельникова

Євгена Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков Є.В.)

 

 

21 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

81.  

Сухового

Валерія Григоровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

82.  

Студенця

Володимира Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

83.  

Матюхіна

Володимира Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

84.  

Стратієнко

Людмили Василівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

85.  

Білоуса

Олега Валерійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

86.  

Хохуляка

В’ячеслава Віссаріоновича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

87.  

Шарапи

Василя Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

88.  

Мороз

Лариси Леонтіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

89.  

Наставного

Вячеслава Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

 

90.  

Слинька

Сергія Станіславовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

 

91.  

Стефанів

Надії Степанівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

92.  

Шевченко

Тетяни Валентинівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

93.  

Ступак

Ольги В’ячеславівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

94.  

Висоцької

Валентини Степанівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

95.  

Погрібного

Сергія Олексійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

96.  

Фаловської

Ірини Миколаївни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

22 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

97.  

Кібенко

Олени Рувімівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

98.  

Білоуса

Володимира Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

 

99.  

Бакуліної

Світлани Віталіївни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

100.                         

Берднік

Інни Станіславівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

101.                         

Берназюка

Яна Олександровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

102.                         

Стародуба

Олександра Павловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

103.                         

Саприкіної

Ірини Валентинівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

104.                         

Бевзенка

Володимира Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

105.                         

Григор’євої

Ірини Вікторівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

106.                         

Маринича

В’ячеслава Карповича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

107.                         

Могильного

Олега Павловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

108.                         

Матієк

Тетяни Василівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

109.                         

Курило

Валентини Панасівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

 

110.                         

Крата

Василя Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

111.                         

Коротуна

Вадима Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

112.                         

Луспеника

Дмитра Дмитровича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

 

25 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

113.                         

Пількова

Костянтина Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

114.                         

Уркевича

Віталія Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

115.                         

Желтобрюх

Ірини Леонтіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

116.                         

Кравчука

Володимира Миколайовича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

117.                         

Бущенка

Аркадія Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

 

 

118.                         

Кишакевича

Льва Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

119.                         

Червинської

Марини Євгенівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

 

120.                         

Ситнік

Олени Миколаївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

 

14 вересня 2017 року Вища рада правосуддя розпочне розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення на посади суддів Верховного Суду.

14–25 вересня 2017 відбудеться засідання Вищої ради правосуддя, під час якого буде розглянуто матеріали щодо внесення подання Президентові України про призначення на посади суддів Касаційного господарського, Касаційного кримінального, Касаційного цивільного та Касаційного адміністративного судів у складі Верховного Суду.

Нагадаємо, що Вища рада правосуддя отримала від Вищої кваліфікаційної комісії суддів України рекомендації щодо призначення на посади суддів 120 переможців конкурсу до нового Верховного Суду.

Відповідно до Конституції України, законів України «Про Вищу раду правосуддя» та «Про судоустрій і статус суддів» Вища рада правосуддя розглядає рекомендації та ухвалює рішення щодо внесення Президентові України подання про призначення судді на посаду.

За результатами розгляду рекомендацій ВРП може ухвалити рішення про внесення подання Президентові України про призначення на посаду судді або про відмову у внесенні подання Президентові України про призначення на посаду судді.

Рада може відмовити у внесенні Президентові України подання про призначення на посаду судді виключно з підстав порушення визначеного законом порядку призначення на посаду судді або наявності обґрунтованого сумніву щодо відповідності кандидата критерію доброчесності чи професійної етики або інших обставин, які можуть негативно вплинути на суспільну довіру до судової влади у зв’язку з таким призначенням.

Призначення на посаду судді здійснюється Президентом України за поданням Вищої ради правосуддя.

Перебіг засідань, на яких будуть розглядатися кандидатури на посади суддів Верховного Суду, транслюватиметься через Youtube-канал ВРП у режимі реального часу.

Прес-центр судової влади України

http://court.gov.ua/press/news/373754

 

ПРОЕКТ

Порядок денний

засідання Вищої ради правосуддя

14–25 вересня 2017 року

 

Розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення суддів на посади:

 

14 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

1.      

Краснова

Єгора Володимировича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

2.      

Жукова

Сергія Вікторовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

3.      

Погребняка

Володимира Яковлевича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

4.      

Мамалуя

Олександра Олексійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

5.      

Мацедонської

Вікторії Едуардівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

6.      

Золотнікова

Олександра Сергійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

7.      

Гімона

Миколи Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

8.      

Анцупової

Тетяни Олександрівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

9.      

Антонюк

Наталії Олегівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

 

10.  

Стороженка

Сергія Олександровича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

11.  

Яковлєвої

Світлани Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

12.  

Огурецького

Василя Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

13.  

Стрільчука

Віктора Андрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

 

14.  

Гудими

Дмитра Анатолійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

15.  

Мартєва

Сергія Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

16.  

Пророка

Віктора Васильовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

15 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

17.  

Вронської

Ганни Олександрівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

18.  

Рогач

Лариси Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

 

19.  

Катеринчук

Лілії Йосипівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

20.  

Пєскова

В’ячеслава Геннадійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

21.  

Бучик

Анни Юріївни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

22.  

Данилевич

Надії Андріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

23.  

Смоковича

Михайла Івановича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

24.  

Прокопенка

Олександра Борисовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

25.  

Лобойка

Леоніда Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

26.  

Остапука

Віктора Івановича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

27.  

Білик

Наталії Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

28.  

Мазура

Миколи Вікторовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

29.  

Штелик

Світлани Павлівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

30.  

Лесько

Алли Олексіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

31.  

Усика

Григорія Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

32.  

Гулька

Бориса Івановича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

18 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

33.  

Чумака

Юрія Яковича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

34.  

Данішевської

Валентини Іванівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

35.  

Міщенка

Івана Сергійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

36.  

Булгакової

Ірини Валеріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

37.  

Ханової

Раїси Федорівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

38.  

Васильєвої

Ірини Анатоліївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

39.  

Гриціва

Михайла Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

40.  

Князєва

Всеволода Сергійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

41.  

Макаровець

Алли Миколаївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

42.  

Марчук

Наталії Олегівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

43.  

Яновської

Олександри Григорівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

44.  

Марчука

Олександра Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

45.  

Антоненко

Наталії Олександрівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

46.  

Черняк

Юлії Валеріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

 

47.  

Олійник

Алли Сергіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

48.  

Кузнєцова

Віктора Олексійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

 

19 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

49.  

Ткача

Ігоря Васильовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

50.  

Мачульського

Григорія Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

 

51.  

Селіваненка

Володимира Павловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

52.  

Кушніра

Ігоря Віталійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

53.  

Бившевої

Людмили Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

54.  

Стрелець

Тетяни Геннадіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

55.  

Пасічник

Світлани Сергіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

56.  

Юрченко

Валентини Петрівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

57.  

Короля

Володимира Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

58.  

Голубицького

Станіслава Савелійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

59.  

Щепоткіної

Валентини Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

60.  

Британчука

Володимира Васильовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

61.  

Карпенко

Світлани Олексіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

 

62.  

Білоконь

Олени Валеріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

63.  

Лященко

Наталії Павлівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

64.  

Хопти

Сергія Федоровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

20 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

65.  

Ткаченко

Ніни Григорівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

66.  

Львова

Богдана Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

 

67.  

Баранця

Олександра Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

68.  

Дроботової

Тетяни Борисівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

69.  

Шипуліної

Тетяни Михайлівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

70.  

Коваленко

Наталії Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

71.  

Олендера

Ігоря Ярославовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

72.  

Гончарової

Ірини Анатоліївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

73.  

Ємця

Олександра Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

74.  

Лагнюка

Миколи Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

75.  

Франтовської

Тетяни Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

76.  

Кравченка

Станіслава Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

77.  

Ткачука

Олега Степановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

78.  

Сімоненко

Валентини Миколаївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

79.  

Журавель

Валентини Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

80.  

Синельникова

Євгена Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков Є.В.)

 

 

21 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

81.  

Сухового

Валерія Григоровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

82.  

Студенця

Володимира Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

83.  

Матюхіна

Володимира Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

84.  

Стратієнко

Людмили Василівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

85.  

Білоуса

Олега Валерійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

86.  

Хохуляка

В’ячеслава Віссаріоновича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

87.  

Шарапи

Василя Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

88.  

Мороз

Лариси Леонтіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

89.  

Наставного

Вячеслава Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

 

90.  

Слинька

Сергія Станіславовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

 

91.  

Стефанів

Надії Степанівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

92.  

Шевченко

Тетяни Валентинівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

93.  

Ступак

Ольги В’ячеславівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

94.  

Висоцької

Валентини Степанівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

95.  

Погрібного

Сергія Олексійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

96.  

Фаловської

Ірини Миколаївни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

22 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

97.  

Кібенко

Олени Рувімівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

98.  

Білоуса

Володимира Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

 

99.  

Бакуліної

Світлани Віталіївни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

100.                         

Берднік

Інни Станіславівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

101.                         

Берназюка

Яна Олександровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

102.                         

Стародуба

Олександра Павловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

103.                         

Саприкіної

Ірини Валентинівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

104.                         

Бевзенка

Володимира Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

105.                         

Григор’євої

Ірини Вікторівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

106.                         

Маринича

В’ячеслава Карповича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

107.                         

Могильного

Олега Павловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

108.                         

Матієк

Тетяни Василівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

109.                         

Курило

Валентини Панасівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

 

110.                         

Крата

Василя Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

111.                         

Коротуна

Вадима Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

112.                         

Луспеника

Дмитра Дмитровича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

 

25 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

113.                         

Пількова

Костянтина Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

114.                         

Уркевича

Віталія Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

115.                         

Желтобрюх

Ірини Леонтіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

116.                         

Кравчука

Володимира Миколайовича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

117.                         

Бущенка

Аркадія Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

 

 

118.                         

Кишакевича

Льва Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

119.                         

Червинської

Марини Євгенівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

 

120.                         

Ситнік

Олени Миколаївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

 

14 вересня 2017 року Вища рада правосуддя розпочне розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення на посади суддів Верховного Суду.

14–25 вересня 2017 відбудеться засідання Вищої ради правосуддя, під час якого буде розглянуто матеріали щодо внесення подання Президентові України про призначення на посади суддів Касаційного господарського, Касаційного кримінального, Касаційного цивільного та Касаційного адміністративного судів у складі Верховного Суду.

Нагадаємо, що Вища рада правосуддя отримала від Вищої кваліфікаційної комісії суддів України рекомендації щодо призначення на посади суддів 120 переможців конкурсу до нового Верховного Суду.

Відповідно до Конституції України, законів України «Про Вищу раду правосуддя» та «Про судоустрій і статус суддів» Вища рада правосуддя розглядає рекомендації та ухвалює рішення щодо внесення Президентові України подання про призначення судді на посаду.

За результатами розгляду рекомендацій ВРП може ухвалити рішення про внесення подання Президентові України про призначення на посаду судді або про відмову у внесенні подання Президентові України про призначення на посаду судді.

Рада може відмовити у внесенні Президентові України подання про призначення на посаду судді виключно з підстав порушення визначеного законом порядку призначення на посаду судді або наявності обґрунтованого сумніву щодо відповідності кандидата критерію доброчесності чи професійної етики або інших обставин, які можуть негативно вплинути на суспільну довіру до судової влади у зв’язку з таким призначенням.

Призначення на посаду судді здійснюється Президентом України за поданням Вищої ради правосуддя.

Перебіг засідань, на яких будуть розглядатися кандидатури на посади суддів Верховного Суду, транслюватиметься через Youtube-канал ВРП у режимі реального часу.

Прес-центр судової влади України

http://court.gov.ua/press/news/373754

 

ПРОЕКТ

Порядок денний

засідання Вищої ради правосуддя

14–25 вересня 2017 року

 

Розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення суддів на посади:

 

14 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

1.      

Краснова

Єгора Володимировича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

2.      

Жукова

Сергія Вікторовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

3.      

Погребняка

Володимира Яковлевича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

4.      

Мамалуя

Олександра Олексійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

5.      

Мацедонської

Вікторії Едуардівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

6.      

Золотнікова

Олександра Сергійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

7.      

Гімона

Миколи Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

8.      

Анцупової

Тетяни Олександрівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

9.      

Антонюк

Наталії Олегівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

 

10.  

Стороженка

Сергія Олександровича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

11.  

Яковлєвої

Світлани Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

12.  

Огурецького

Василя Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

13.  

Стрільчука

Віктора Андрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

 

14.  

Гудими

Дмитра Анатолійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

15.  

Мартєва

Сергія Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

16.  

Пророка

Віктора Васильовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

15 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

17.  

Вронської

Ганни Олександрівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

18.  

Рогач

Лариси Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

 

19.  

Катеринчук

Лілії Йосипівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

20.  

Пєскова

В’ячеслава Геннадійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

21.  

Бучик

Анни Юріївни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

22.  

Данилевич

Надії Андріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

23.  

Смоковича

Михайла Івановича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

24.  

Прокопенка

Олександра Борисовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

25.  

Лобойка

Леоніда Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

26.  

Остапука

Віктора Івановича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

27.  

Білик

Наталії Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

28.  

Мазура

Миколи Вікторовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

29.  

Штелик

Світлани Павлівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

30.  

Лесько

Алли Олексіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

31.  

Усика

Григорія Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

32.  

Гулька

Бориса Івановича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

18 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

33.  

Чумака

Юрія Яковича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

34.  

Данішевської

Валентини Іванівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

35.  

Міщенка

Івана Сергійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

36.  

Булгакової

Ірини Валеріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

37.  

Ханової

Раїси Федорівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

38.  

Васильєвої

Ірини Анатоліївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

39.  

Гриціва

Михайла Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

40.  

Князєва

Всеволода Сергійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

41.  

Макаровець

Алли Миколаївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

42.  

Марчук

Наталії Олегівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

43.  

Яновської

Олександри Григорівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

44.  

Марчука

Олександра Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

45.  

Антоненко

Наталії Олександрівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

46.  

Черняк

Юлії Валеріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

 

47.  

Олійник

Алли Сергіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

48.  

Кузнєцова

Віктора Олексійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

 

19 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

49.  

Ткача

Ігоря Васильовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

50.  

Мачульського

Григорія Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

 

51.  

Селіваненка

Володимира Павловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

52.  

Кушніра

Ігоря Віталійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

53.  

Бившевої

Людмили Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

54.  

Стрелець

Тетяни Геннадіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

55.  

Пасічник

Світлани Сергіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

56.  

Юрченко

Валентини Петрівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

57.  

Короля

Володимира Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

58.  

Голубицького

Станіслава Савелійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

59.  

Щепоткіної

Валентини Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

60.  

Британчука

Володимира Васильовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

61.  

Карпенко

Світлани Олексіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

 

62.  

Білоконь

Олени Валеріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

63.  

Лященко

Наталії Павлівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

64.  

Хопти

Сергія Федоровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

20 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

65.  

Ткаченко

Ніни Григорівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

66.  

Львова

Богдана Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

 

67.  

Баранця

Олександра Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

68.  

Дроботової

Тетяни Борисівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

69.  

Шипуліної

Тетяни Михайлівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

70.  

Коваленко

Наталії Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

71.  

Олендера

Ігоря Ярославовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

72.  

Гончарової

Ірини Анатоліївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

73.  

Ємця

Олександра Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

74.  

Лагнюка

Миколи Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

75.  

Франтовської

Тетяни Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

76.  

Кравченка

Станіслава Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

77.  

Ткачука

Олега Степановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

78.  

Сімоненко

Валентини Миколаївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

79.  

Журавель

Валентини Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

80.  

Синельникова

Євгена Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков Є.В.)

 

 

21 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

81.  

Сухового

Валерія Григоровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

82.  

Студенця

Володимира Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

83.  

Матюхіна

Володимира Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

84.  

Стратієнко

Людмили Василівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

85.  

Білоуса

Олега Валерійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

86.  

Хохуляка

В’ячеслава Віссаріоновича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

87.  

Шарапи

Василя Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

88.  

Мороз

Лариси Леонтіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

89.  

Наставного

Вячеслава Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

 

90.  

Слинька

Сергія Станіславовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

 

91.  

Стефанів

Надії Степанівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

92.  

Шевченко

Тетяни Валентинівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

93.  

Ступак

Ольги В’ячеславівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

94.  

Висоцької

Валентини Степанівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

95.  

Погрібного

Сергія Олексійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

96.  

Фаловської

Ірини Миколаївни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

22 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

97.  

Кібенко

Олени Рувімівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

98.  

Білоуса

Володимира Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

 

99.  

Бакуліної

Світлани Віталіївни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

100.                         

Берднік

Інни Станіславівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

101.                         

Берназюка

Яна Олександровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

102.                         

Стародуба

Олександра Павловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

103.                         

Саприкіної

Ірини Валентинівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

104.                         

Бевзенка

Володимира Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

105.                         

Григор’євої

Ірини Вікторівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

106.                         

Маринича

В’ячеслава Карповича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

107.                         

Могильного

Олега Павловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

108.                         

Матієк

Тетяни Василівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

109.                         

Курило

Валентини Панасівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

 

110.                         

Крата

Василя Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

111.                         

Коротуна

Вадима Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

112.                         

Луспеника

Дмитра Дмитровича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

 

25 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

113.                         

Пількова

Костянтина Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

114.                         

Уркевича

Віталія Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

115.                         

Желтобрюх

Ірини Леонтіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

116.                         

Кравчука

Володимира Миколайовича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

117.                         

Бущенка

Аркадія Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

 

 

118.                         

Кишакевича

Льва Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

119.                         

Червинської

Марини Євгенівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

 

120.                         

Ситнік

Олени Миколаївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

 

14 вересня 2017 року Вища рада правосуддя розпочне розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення на посади суддів Верховного Суду.

14–25 вересня 2017 відбудеться засідання Вищої ради правосуддя, під час якого буде розглянуто матеріали щодо внесення подання Президентові України про призначення на посади суддів Касаційного господарського, Касаційного кримінального, Касаційного цивільного та Касаційного адміністративного судів у складі Верховного Суду.

Нагадаємо, що Вища рада правосуддя отримала від Вищої кваліфікаційної комісії суддів України рекомендації щодо призначення на посади суддів 120 переможців конкурсу до нового Верховного Суду.

Відповідно до Конституції України, законів України «Про Вищу раду правосуддя» та «Про судоустрій і статус суддів» Вища рада правосуддя розглядає рекомендації та ухвалює рішення щодо внесення Президентові України подання про призначення судді на посаду.

За результатами розгляду рекомендацій ВРП може ухвалити рішення про внесення подання Президентові України про призначення на посаду судді або про відмову у внесенні подання Президентові України про призначення на посаду судді.

Рада може відмовити у внесенні Президентові України подання про призначення на посаду судді виключно з підстав порушення визначеного законом порядку призначення на посаду судді або наявності обґрунтованого сумніву щодо відповідності кандидата критерію доброчесності чи професійної етики або інших обставин, які можуть негативно вплинути на суспільну довіру до судової влади у зв’язку з таким призначенням.

Призначення на посаду судді здійснюється Президентом України за поданням Вищої ради правосуддя.

Перебіг засідань, на яких будуть розглядатися кандидатури на посади суддів Верховного Суду, транслюватиметься через Youtube-канал ВРП у режимі реального часу.

Прес-центр судової влади України

http://court.gov.ua/press/news/373754

 

ПРОЕКТ

Порядок денний

засідання Вищої ради правосуддя

14–25 вересня 2017 року

 

Розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення суддів на посади:

 

14 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

1.      

Краснова

Єгора Володимировича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

2.      

Жукова

Сергія Вікторовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

3.      

Погребняка

Володимира Яковлевича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

4.      

Мамалуя

Олександра Олексійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

5.      

Мацедонської

Вікторії Едуардівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

6.      

Золотнікова

Олександра Сергійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

7.      

Гімона

Миколи Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

8.      

Анцупової

Тетяни Олександрівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

9.      

Антонюк

Наталії Олегівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

 

10.  

Стороженка

Сергія Олександровича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

11.  

Яковлєвої

Світлани Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

12.  

Огурецького

Василя Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

13.  

Стрільчука

Віктора Андрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

 

14.  

Гудими

Дмитра Анатолійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

15.  

Мартєва

Сергія Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

16.  

Пророка

Віктора Васильовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

15 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

17.  

Вронської

Ганни Олександрівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

18.  

Рогач

Лариси Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

 

19.  

Катеринчук

Лілії Йосипівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

20.  

Пєскова

В’ячеслава Геннадійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

21.  

Бучик

Анни Юріївни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

22.  

Данилевич

Надії Андріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

23.  

Смоковича

Михайла Івановича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

24.  

Прокопенка

Олександра Борисовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

25.  

Лобойка

Леоніда Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

26.  

Остапука

Віктора Івановича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

27.  

Білик

Наталії Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

28.  

Мазура

Миколи Вікторовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

29.  

Штелик

Світлани Павлівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

30.  

Лесько

Алли Олексіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

31.  

Усика

Григорія Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

32.  

Гулька

Бориса Івановича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

18 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

33.  

Чумака

Юрія Яковича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

34.  

Данішевської

Валентини Іванівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

35.  

Міщенка

Івана Сергійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

36.  

Булгакової

Ірини Валеріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

37.  

Ханової

Раїси Федорівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

38.  

Васильєвої

Ірини Анатоліївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

39.  

Гриціва

Михайла Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

40.  

Князєва

Всеволода Сергійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

41.  

Макаровець

Алли Миколаївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

42.  

Марчук

Наталії Олегівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

43.  

Яновської

Олександри Григорівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

44.  

Марчука

Олександра Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

45.  

Антоненко

Наталії Олександрівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

46.  

Черняк

Юлії Валеріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

 

47.  

Олійник

Алли Сергіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

48.  

Кузнєцова

Віктора Олексійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

 

19 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

49.  

Ткача

Ігоря Васильовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

50.  

Мачульського

Григорія Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

 

51.  

Селіваненка

Володимира Павловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

52.  

Кушніра

Ігоря Віталійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

53.  

Бившевої

Людмили Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

54.  

Стрелець

Тетяни Геннадіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

55.  

Пасічник

Світлани Сергіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

56.  

Юрченко

Валентини Петрівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

57.  

Короля

Володимира Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

58.  

Голубицького

Станіслава Савелійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

59.  

Щепоткіної

Валентини Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

60.  

Британчука

Володимира Васильовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

61.  

Карпенко

Світлани Олексіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

 

62.  

Білоконь

Олени Валеріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

63.  

Лященко

Наталії Павлівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

64.  

Хопти

Сергія Федоровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

20 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

65.  

Ткаченко

Ніни Григорівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

66.  

Львова

Богдана Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

 

67.  

Баранця

Олександра Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

68.  

Дроботової

Тетяни Борисівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

69.  

Шипуліної

Тетяни Михайлівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

70.  

Коваленко

Наталії Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

71.  

Олендера

Ігоря Ярославовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

72.  

Гончарової

Ірини Анатоліївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

73.  

Ємця

Олександра Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

74.  

Лагнюка

Миколи Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

75.  

Франтовської

Тетяни Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

76.  

Кравченка

Станіслава Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

77.  

Ткачука

Олега Степановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

78.  

Сімоненко

Валентини Миколаївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

79.  

Журавель

Валентини Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

80.  

Синельникова

Євгена Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков Є.В.)

 

 

21 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

81.  

Сухового

Валерія Григоровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

82.  

Студенця

Володимира Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

83.  

Матюхіна

Володимира Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

84.  

Стратієнко

Людмили Василівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

85.  

Білоуса

Олега Валерійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

86.  

Хохуляка

В’ячеслава Віссаріоновича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

87.  

Шарапи

Василя Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

88.  

Мороз

Лариси Леонтіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

89.  

Наставного

Вячеслава Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

 

90.  

Слинька

Сергія Станіславовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

 

91.  

Стефанів

Надії Степанівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

92.  

Шевченко

Тетяни Валентинівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

93.  

Ступак

Ольги В’ячеславівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

 

 

 

94.  

Висоцької

Валентини Степанівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

95.  

Погрібного

Сергія Олексійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

96.  

Фаловської

Ірини Миколаївни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

22 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

97.  

Кібенко

Олени Рувімівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

98.  

Білоуса

Володимира Володимировича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

 

99.  

Бакуліної

Світлани Віталіївни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

100.                         

Берднік

Інни Станіславівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

101.                         

Берназюка

Яна Олександровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

102.                         

Стародуба

Олександра Павловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

103.                         

Саприкіної

Ірини Валентинівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

Смокович

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

104.                         

Бевзенка

Володимира Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)

 

 

Анцупова

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

105.                         

Григор’євої

Ірини Вікторівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

 

106.                         

Маринича

В’ячеслава Карповича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

107.                         

Могильного

Олега Павловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

108.                         

Матієк

Тетяни Василівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

109.                         

Курило

Валентини Панасівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

 

110.                         

Крата

Василя Івановича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

111.                         

Коротуна

Вадима Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

112.                         

Луспеника

Дмитра Дмитровича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

 

25 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

113.                         

Пількова

Костянтина Миколайовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

114.                         

Уркевича

Віталія Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

115.                         

Желтобрюх

Ірини Леонтіївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

116.                         

Кравчука

Володимира Миколайовича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

Злотнікова

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

117.                         

Бущенка

Аркадія Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)

 

 

 

118.                         

Кишакевича

Льва Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

119.                         

Червинської

Марини Євгенівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

 

120.                         

Ситнік

Олени Миколаївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

 

 

14 вересня 2017 року Вища рада правосуддя розпочне розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення на посади суддів Верховного Суду.

14–25 вересня 2017 відбудеться засідання Вищої ради правосуддя, під час якого буде розглянуто матеріали щодо внесення подання Президентові України про призначення на посади суддів Касаційного господарського, Касаційного кримінального, Касаційного цивільного та Касаційного адміністративного судів у складі Верховного Суду.

Нагадаємо, що Вища рада правосуддя отримала від Вищої кваліфікаційної комісії суддів України рекомендації щодо призначення на посади суддів 120 переможців конкурсу до нового Верховного Суду.

Відповідно до Конституції України, законів України «Про Вищу раду правосуддя» та «Про судоустрій і статус суддів» Вища рада правосуддя розглядає рекомендації та ухвалює рішення щодо внесення Президентові України подання про призначення судді на посаду.

За результатами розгляду рекомендацій ВРП може ухвалити рішення про внесення подання Президентові України про призначення на посаду судді або про відмову у внесенні подання Президентові України про призначення на посаду судді.

Рада може відмовити у внесенні Президентові України подання про призначення на посаду судді виключно з підстав порушення визначеного законом порядку призначення на посаду судді або наявності обґрунтованого сумніву щодо відповідності кандидата критерію доброчесності чи професійної етики або інших обставин, які можуть негативно вплинути на суспільну довіру до судової влади у зв’язку з таким призначенням.

Призначення на посаду судді здійснюється Президентом України за поданням Вищої ради правосуддя.

Перебіг засідань, на яких будуть розглядатися кандидатури на посади суддів Верховного Суду, транслюватиметься через Youtube-канал ВРП у режимі реального часу.

Прес-центр судової влади України

http://court.gov.ua/press/news/373754

 

ПРОЕКТ

Порядок денний

засідання Вищої ради правосуддя

14–25 вересня 2017 року

 

Розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення суддів на посади:

 

14 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

1.      

Краснова

Єгора Володимировича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

2.      

Жукова

Сергія Вікторовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)

 

 

 

3.      

Погребняка

Володимира Яковлевича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

4.      

Мамалуя

Олександра Олексійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

5.      

Мацедонської

Вікторії Едуардівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

6.      

Золотнікова

Олександра Сергійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

 

7.      

Гімона

Миколи Михайловича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

8.      

Анцупової

Тетяни Олександрівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду:

 

9.      

Антонюк

Наталії Олегівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

 

10.  

Стороженка

Сергія Олександровича

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

11.  

Яковлєвої

Світлани Володимирівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

12.  

Огурецького

Василя Петровича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

 

до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:

 

13.  

Стрільчука

Віктора Андрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

 

 

14.  

Гудими

Дмитра Анатолійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

15.  

Мартєва

Сергія Юрійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

16.  

Пророка

Віктора Васильовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

 

15 вересня 2017 року

 

до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду:

 

17.  

Вронської

Ганни Олександрівни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

18.  

Рогач

Лариси Іванівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

 

19.  

Катеринчук

Лілії Йосипівни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

 

 

20.  

Пєскова

В’ячеслава Геннадійовича

оповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)

 

 

 

 

до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

 

21.  

Бучик

Анни Юріївни

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)

 

Мацедонську

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

22.  

Данилевич

Надії Андріївни

оповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

Злот